חיפוש

אחזקת מבנים – כמה זה יעלה לכם ?

בעבר, תחזוקתו השוטפת של הבניין הייתה באחריות וועד הבית בלבד, שגם הם בסך הכול דיירים נוספים בבניין שנבחרו בהצבעת רוב של כל דיירי הבניין.

סידור זה גרם בעבר לבעיות רבות בתחזוק הבניין כמו גם ביחסים בין השכנים, כיום אנו רואים יותר ויותר בניינים שמעדיפים להשתמש בשירותיהם של חברות

לאחזקת בניינים.

הבניין המשותף וכל נושא תחזוקתו היה בעבר נחלתו הבלעדית של וועד הבית. בשנים האחרונות, ישנה התפתחות בתופעת מגדלי הדירות, כמו גם בהתגברות אורח החיים המהיר והלחוץ – לכן וועד הבית מתקשה לספק את כל השירותים הנדרשים לניקיון ואחזקת הבניין.

חברת ניהול, או חברת אחזקת בניינים יודעת להעניק את כל השירותים הנדרשים לתחזוקה השוטפת של בניין המגורים, ביעילות ובמהירות.

 

מה זה כולל?

חברת אחזקת מבנים או חברת ניהול, מעניקות את מכלול השירותים הנדרשים לשם התחזוקה של מבנה המגורים שלכם – חדר מדרגות, תיקוני צבע, גינון, מיזוג האוויר, טיפול במערכת הגז ועוד.

למעשה, שימוש בשירותי חברת האחזקה פוטרת את וועד הבית מהצורך למצוא בעל מקצוע הנותן מענה לכל הצרכים הללו, ולכן חוסכת זמן רב.

טלפון אחד לחברת אחזקת מבנה, או אל חברת ניהול, ובעל המקצוע הרלוונטי יגיע ויפתור את הבעיה בקלות.  ישנן חברות ניהול אשר אינן מסתפקות בשרותי אחזקה וניקיון בלבד, אלא מנהלות את כל נושא גבית מיסי וועד הבית מהדיירים.

 

היתרונות בחברת אחזקת בניין

מעבר לקבלת כל שרותי האחזקה ושירותי הניקיון מחברת האחזקה, הידיעה כשלעצמה כי כל תקלה נמצאת כעת בתחום האחריות של חברת האחזקות תטופל תוך שעות ספורות חוסכת זמן רב והתרוצצות של כל דיירי הבניין.

בעבר נהגו חברי וועד הבית להתדפק על דלתות השכנים ולהתמודד עם סרבני תשלום וועד הבית, והיום ניתן להפקיד את הנושא הזה בידי חברת האחזקות, וליהנות מבניין שנראה טוב יותר ומטופל למשעי, בהוצאה כספית שאינה יקרה יותר.

כך ייהנו כל דיירי הבניין מאחזקה ושירותי ניקיון המבוצעים באופן סדיר לחלוטין, על ידי בעלי מקצוע מצוינים.

 

כמה זה עולה?

המחיר מושפע מכמה וכמה משתנים. זה כמובן תלוי בשירות אותו תרצו לקבל מחברת האחזקות, למשל – האם תרצו ליהנות מניקיון חדר מדרגות בלבד או ניקיון של כל בניין המגורים, האם תרצו שחברת האחזקות תטפל גם בגביית הכספים מדיירי הבניין וכו'.

מחירון אחזקת מבנים משתנה בין חברה לחברה, וכדאי לבצע בדיקה קטנה לפני שמתחילים להיעזר בשירותיה של חברת אחזקות על מנת לראות שהיא אכן מציעה את כל השירותים הרלוונטיים.

המחיר יושפע בנוסף גם מגודל הבניין, מכמות חדרי המדרגות שיש לנקות, האם יש מעלית בבניין, מיקום הבניין, מספר הדיירים שיש בבניין ועוד.

לפרטים נוספים עבור חברת אחזקות וניהול לבניינים משותפים הכוללת את כל השירותים הרלוונטיים – היכנסו לאתר שליף אחזקות ותיהנו משירות מקצועי במחירים הוגנים לכל כיס.

 

מגדלי יוקרה ומטוס

באותו נושא
ביטול מזונות
האם ניתן לבטל מזונות?

עסק הגירושין הוא נושא רגיש ולא נעים, איתו מגיע גם נושא המזונות שעלול להוביל לקונפליקטים, לסכסוך ולחוסר נוחות. הנה כמה דברים שחשוב לדעת על דמי

קרא עוד »