חיפוש

את מחפשת תכשיט עדין ומדויק לך? כך תבחרי

בחירת תכשיט היא משימה לא פשוטה שמורכבת בדרך כלל מהשילוב של המאפיינים הפיזיים של עונדת התכשיט ושל העדפותיה וטעמה האישי. אבל ישנו סוג נוסף של תכשיטים – כאלה שמשלבים אלמנטים אישיים, כמו שמות, אבן הולדת או מזל אסטרולוגי, עבור מי שמעוניינת בתכשיט שמתייחס אליה באופן ישיר. מה עוד חשוב לקחת בחשבון בבחירת תכשיט?

 

הסגנון שלך

הסגנון שלך, שמתבטא בדרך בה את מתלבשת או מעצבת את סביבתך הקרובה, הוא המפתח לבחירה מוצלחת של תכשיט עבורך. יש מגוון של סגנונות שמתכתבים היטב עם סגנון תכשיטים עדינים כמו צמידים דקים, עגילים צמודים ושרשראות.

אם הסגנון שלך קלאסי, אם את מעדיפה בחירות עיצוביות בסגנון מינימליסטי, אם את מעדיפה לבחור פרטי וינטג' ואם את מתלבשת בסגנון קלאסי – תכשיטים עדינים יוכלו להתאים לך היטב. אם ההעדפה שלך היא לעיצובים חזקים ופריטים מושכי תשומת לב, יתכן שהעדינות של תכשיטים כאלה פחות תתאים לסגנונך.

הסגנון שלך

משמעות אישית

בהרבה מקרים, ברכישת תכשיט עבור עצמך או בתור מתנה, יש רצון לבחור בחירה אישית ומשמעותית ויש לכך השפעה גם על הקשר הרגשי אל התכשיט. יש תכשיטים משובצים באבן שמותאמת לחודש הלידה, תכשיטים שמסמלים את המזל האסטרולוגי ושרשראות עם עדי בצורת שם או האות הראשונה בו. תכשיטים אסטרולוגיים תמצאו בכל חנות תכשיטים או חנות מקוונת שמתמחה בכך. אם אתם מחפשים אותיות בעברית כנסו לקולקציית שרשראות עדינות עם אות.

 

נוחות

נושא הנוחות משמעותי פחות כאשר מדובר על תכשיטים שעונדים מדי פעם לאירוע בן מספר שעות. עם זאת. אם מדובר על תכשיט שאת שואפת לענוד באופן קבוע, לשימוש יומיומי, חשוב לבחון את התכשיט, את צורתו, משקלו וגודלו ולוודא שלא יגביל את תנועתך. תכשיטים עדינים בדרך כלל אינם כבדים או גדולים במיוחד מטבעם, אבל כדאי להקפיד לא לבחור שרשראות ארוכות מדי או צמידים רחבים שעלולים להפריע לתנועות היד.

נוחות

איכות החומר

תכשיטים עשויים חומרים איכותיים הם בדרך כלל הבחירה של כל מי שיכול להרשות לעצמו אבל יש כאלה שלא יכולות שלא להרשות לעצמן. נשים רבות סובלות מאלרגיות של העור לחומרים שונים ונאלצות לבחור רק בחומרים טהורים שבדרך כלל אינם מעוררים אלרגיות. בנוסף, תכשיט איכותי הוא תכשיט שנשמר למשך שנים ארוכות ואת המיוחדים מבין התכשיטים העדינים והאיכותיים אפשר אפילו להוריש לדור הבא.

 

התקציב

הסעיף האחרון אבל לא בגלל רמת חשיבותו הוא התקציב. בהינתן כל תקציב, יש צורך לקבל החלטה האם המטרה היא לרכוש כמה שיותר תכשיטים או לבחור תכשיט איכותי יחיד. כל האפשרויות קיימות בכל מקום – בקניונים ברחבי הארץ וכמובן שגם ברחבי האינטרנט, והיום קל מתמיד להשוות מחירים ולהחליט מהנוחות של ביתך.

 

לסיכום

אחרי שעשית היכרות פשוטה עם טעמך בתכשיטים עדינים, תוכלי לבחור בקלות את התכשיטים שתענדי בהנאה ולא את אלה שיישכחו בתיבת התכשיטים.

את מחפשת תכשיט עדין ומדויק לך כך תבחרי

באותו נושא
מתנות ליום האישה
5 מתנות ליום האישה

איך מוצאים מתנות ליום האישה? זו שאלה שלא קל לגברים לענות עליה. מתנות ליום האישה הן דבר קצת טריקי שאנחנו צריכים ללמוד מהיכן לקנות וגם

קרא עוד »
מתנות
3 מתנות מומלצות לזוגות

החלטתם שאתם רוצים להשקיע בזוגיות שלכם ולקנות מתנה מיוחדת? אולי אתם מחפשים בכלל מתנה לזוג חברים? אין זה משנה מהי הסיטואציה, כל עוד אתם מחפשים

קרא עוד »
תכשיט
7 מתנות פרידה בלתי נשכחות

זו עובדת חיים מרירה ומתוקה שלפעמים אנשים צריכים לעזוב. בין אם אשת העבודה שלכם עוברת לעבודה חדשה, השותפה האהובה עליכם עוברת לגור עם בן/בת הזוג,

קרא עוד »
מתנות לחגים
5 רעיונות מקוריים למתנות חגים

החגים בפתח, מלווים בתחושות של התחדשות מרגשת. הנוסף על כל הארגונים, הקניות, המתכונים והאורחים, צריכים לדאוג גם למתנות חג. החגים הם הזדמנות נפלאה לנתינה, להבעת

קרא עוד »