חיפוש

בוטים באינסטגרם – איך עושים מזה כסף?

אינסטרגם היא פלטפורמה חברתית לשיתוף תמונות, הפועלת משנת 2012. משתמשי הרשת החברתית מעלים תמונות לעמוד האישי שלהם והעוקבים אחר העמוד ייראו את התמונה, יוכלו להגיב עליה ולשתף אותה. התמונות המועלות הן או של המשתמשים עצמם, יחד עם חבריהם, או של תחומי עניין שלהם.

נוכל להרוויח כסף מהאינסטגרם, בזכות קניית עוקבים. על כך נפרט בכתבה זו, ואף נפנה לאתר ייעודי לרכישתם.

 

מה הקשר לכסף?

אינסטגרם הלכה וצברה תאוצה. לפני מספר שנים היא נרכשה על ידי חברת פייסבוק, כיום מטא, והיא אחת הפלטפורמות הגדולות בעולם לשיתוף תמונות. הפופולריות של האפליקציה הפכה אותה למסחרית למדיי, וחברות רבות מחפשות לשווק את עצמן דרכה.

לרשות בעלי העסקים עומדות שתי דרכים עיקריות לפרסום. האחת, היא תחזוקה של עמוד אינסטגרם עבור העסק. הדרך השנייה היא פרסום בעמודים פופולריים, כאשר בית העסק משלם לבעל העמוד בתמורה לפרסום.

למשל, חברות הלבשה משלמות לאושיות רשת, כדי שאלו יגיעו לחנויות שלהן, ימדדו את הבגדים שהמותג מציע וימליצו עליהם לקהל העוקבים. כך, נוצר מצב של אינטרס הדדי בו בעלי העסקים שמחים לשלם לאושיות כדי להגביר חשיפה, ובמקביל אושיות הרשת נהנות מתשלום עבור פרסום בעמוד שלהן.

לעיתים, הפרסום גלוי למדי. אושיית הרשת תגיד במפורש שהיא מקדמת תוכן – דהיינו מפרסמת בעל עסק. במקרים אחרים, הפרסום מסווה. האושיה תספר איך היא פתחה את הבוקר עם קפה של נספרסו, המשיכה לטיול עם הילדים בשביל התפוזים, אכלה ארוחת ערב במסעדה מסוימת בגבעתיים ולאחר מכן שתתה יין של יקב כרמל לסוף היום.

 

איך נהיים אושיה?

המסקנה עד כה היא, שכדי להרוויח כסף מעמוד האינסטגרם עלינו להיות אושיות רשת. יחידי סגולה אכן מעלים תוכן מעניין, צוברים עוקבים בזיעת אפם ונהיים לאושיות. אולם כעת נחשוף בפניכם סוד – רבים מאוד קונים בוטים המזניקים את העמוד.

בוט הוא תוכנה, המבצעת פעולות מקוונות באופן אוטומטי. הבוטים נפוצים מאוד ברשתות החברתיות, ויש שהאשימו אותם אף בהטיית תוצאות הבחירות בשלל מדינות. לענייננו, הם עשויים להתגלות כיעילים במיוחד לשם הפיכתנו לאושיות רשת.

נרכוש צי עוקבים – בוטים, שיעלו לנו את מספר העוקבים לעמוד. עם עליית מספר העוקבים תעלה רמת החשיפה לעמוד. זאת, הודות לאלגוריתם של אינסטגרם המקדם פרסומים לפי רמת העניין בהם. לאחר התגבור הראשוני שיתנו לנו הבוטים, יהיה קל יותר לצבור עוקבים אורגניים שאכן מתעניינים בחומר שנעלה לדף האינסטגרם שלנו.

עוקבים אנושיים, לצד הבוטים, יזניקו את העמוד שלנו וכך נוכל להפוך לאושיות. בשלב זה, מפרסמים ישמחו לעבוד איתנו וכך נרוויח כסף מהאינסטגרם כלומר קניית עוקבים לאינסטגרם היא רק חלק מהעבודה שצריך לעשות.

חשוב לבחור תחומי עניין אודותם נעלה תכנים לעמוד האינסטגרם. כך, בעלי העסקים יידעו מהם תחומי העניין של העוקבים שלנו וישמחו לפרסם להם באופן יעיל חומרים רלוונטיים. פיזור יתר של נושאים ירחיק מפרסמים, שכן הפרסום לא יהיה "מטורגט" לקהל היעד.

 

לסיכום

נוכל להרוויח מהאינסטגרם כסף לא רע בכלל. לשם כך, עלינו להפוך לאושיות רשת. תחילת הדרך בהפיכתנו לאושיות, הוא קניית עוקבים בוטים. איך קונית בוטים, קראו עוד בקישור המצורף.

 

אפליקציה

באותו נושא
ללמוד קריפטו
למה כדאי ללמוד קריפטו?

בתקופה האחרונה אנו שומעים רבות מצד חברים על קורס קריפטו ששינה את החיים שלהם באופן חיובי. מספר חוות הדעת הרבות שזרמו אלינו ביממה האחרונה, גרמו

קרא עוד »
זכוכית מגדלת
תפקידו של מקדם האתרים

  למקדם אתרים יש עבודה חשובה מאוד. הוא אחראי על קידום אתרים של בעלי עסקים שונים ברחבי הרשת. עובדה זו מרתקת רבים וגורמת להם לתהות

קרא עוד »
איש ולוגו
המדריך המלא לטיקטוקר המתחיל

אפליקציית טיקטוק הפכה לאחת האפליקציות החמות ביותר בעולם, עם מיליוני סרטונים העולם מדי חודש. הסרטונים בטיקטוק מצלמים על ידי המשתמשים בה, ובהם רואים ריקודים ושירים

קרא עוד »