חיפוש

בלי לשבור את הכיס – 4 טיפים להוזלת טיפולי שיניים מבלי להתפשר על האיכות

טיפולי שיניים יכולים להיות מסובכים ולכן, חשוב מאוד לפנות לרופאי שיניים מקצועיים. תוכלו למצוא מגוון טיפולי שיניים. טיפולים אשר יכולים לשנות לכם את החיים. עם השנים, הטכנולוגיה רק מתפתחת ולכן, ניתן לפתור יותר בעיות – זאת לעומת העבר. טיפולי שיניים במדינת ישראל יכולים להיות מאוד יקרים ולכן, אנחנו ניתן לכם 4 טיפים להוזלת טיפולים אלו – זאת מבלי להתפשר על האיכות!

 

1. חברת איזידנט

 חברת איזידנט היא חברה אשר מציעה טיפולים איכותיים וזולים. היא מציעה את הטיפולים שלה בחו״ל – זאת על מנת להוזיל מחירים. תכולו למצוא טיפולי שיניים במולדובה ובמדינות אחרות באירופה. טיפולים כמו לדוגמה שתלי זיגומה, שתלים חובקי עצם ועוד.

ישראלים רבים לא יכולים להרשות לעצמם לקבל טיפולי שיניים בארץ ולכן, חברת איזידנט החליטה לעשות מהפך. המטרה של חברה זו היא לעזור לישראלים לקבל טיפולי שיניים במחירים נמוכים יותר לעומת הארץ. חברה זו יכולה לשנות לכם את החיים.

רופאי שיניים מקצועיים

 

2. מבוגרים וניצולי שואה

לפי החוק, מבוגרים וניצולי שואה זכאים לסיוע במימון טיפולי שיניים. אזרחים ותיקים יוכלו לקבל סיוע במסגרת סל הבריאות שלהם וקשישים אשר מוגבלים בתנועה אפילו יכולים לקבל שירות נייד. בנוסף, בני הגיל השלישי אשר צריכים טיפולי שיניים מורכבים יוכלו לקבל סיוע מטעם קרן תד אריסון.

 

3. נפגעי פעולות איבה והמשפחה שלהם

נפגעי פעולות איבה ומשפחותיהם גם כן יכולים לקבל סיוע במימון טיפולי שיניים. הורים שכולים של חלל פעולת איבה יוכלו לקבל הלוואה למימון טיפולי שיניים. המדינה מנסה לעזור איפה שניתן ולכן, חשוב שתבדקו מה הזכויות שלכם.

אזרחים ותיקים

 

4. תחקרו יותר לעומק

אם אתם רוצים להוזיל את המחיר של טיפול שיניים, ההמלצה שלנו היא לעשות חקר שוק. תנסו לחפש רופאי שיניים מקצועיים ותשוו מחירים ביניהם. אם אתם רואים כי המחיר זול מאוד יחסית לרופאים אחרים, תנסו להבין למה. אולי הרופא חדש? אולי החומרים שהוא משתמש בהם לא איכותיים מספיק? אולי הוא מציע הנחה ספציפית לתקופה שבה אתם מחפשים? איכות העבודה זה הדבר הכי חשוב. עדיף לשלם קצת יותר ולקבל טיפול טוב מאשר לשלם פחות ולהתבאס שהטיפול לא היה טוב מספיק!

 

לסיכום

הרבה ישראלים לא יכולים להרשות לעצמם לקבל טיפולי שיניים. המחיר לטיפולים אלו הוא מאוד יקר ולכן, הרבה אנשים יעדיפו לוותר עליהם. אם אתם צריכים לקבל טיפול שיניים, אתם צריכים להכיר את חברת איזידנט. חברה אשר מציעה טיפולי שיניים לישראלים בחו״ל.

טיפולים שהמחירים שלהם יגיעו עד 70% מהמחיר בארץ. בנוסף, חשוב שתכירו את החוק. מבוגרים, ניצולי שואה ונפגעי פעולות איבה יכולה לקבל סיוע במימון הטיפול. לבסוף, תנסו לחקור לעומק. אם אתם מעדיפים לעשות את הטיפול בארץ, תשוו מחירים בין רופאי שיניים אבל אל תשכחו – איכות ומקצועיות הוא הדבר החשוב ביותר!

מחיר טיפולי שיניים

באותו נושא