חיפוש

כך תוכלו להפוך לגרסה הכי טובה של עצמכם

רבים אם לא כל אחד מאיתנו שואפים להשתפר ולצמוח, להצליח יותר בעבודה, להיראות טוב יותר, להרגיש טוב יותר והרשימה עוד ארוכה. כמובן שאף אחד אמנם אינו מושלם אבל תמיד טוב להתקדם ולשאוף ליותר. נשאלת השאלה איך ניתן להפוך לטובים יותר או מוצלחים יותר. האם באמת אנו יכולים להפוך להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמנו? קבלו מספר טיפים שיכולים לסייע לכם בדרך לשם.

 

ערכו רשימה של מה הייתם רוצים לשפר בעצמכם ומה לשמר

הדרך להיות הגרסה הכי טובה של עצמכם היא להתחיל במודעות, חשוב שהיה מודעים למי אנחנו ומה אנו רוצים מעצמנו. לכן, הדרך לשיפור עצמי מתחילה בלרשום מה היינו רוצים לשפר וכמובן מה היינו רוצים לשמר כי ברור שחלק מהגרסה הכי טובה שלנו היא גם החלקים המוצלחים והטובים שיש בנו. לכן ערכו רשימה שבו אתם כוללים מה הייתם רוצים לשפר – לדוגמא אם הייתם רוצים להיראות טוב יותר או לרכוש ידע רב יותר וגם דברים שאתם רוצים לשמר כמו לדוגמא הרגישות והאכפתיות שלכם וכדומה.

משברי חיים

פנו לייעוץ

ייעוץ לא חייב להיות רק אצל פסיכולוגים או תרפיסטים אחרים. הכוונה בייעוץ היא כמובן גם האפשרות לפנות לאימון אישי למשל. אם אתם מעוניינים לעבור שינוי הקשור בתהליכים יותר נפשיים אולי כדאי באמת לפנות לטיפול פסיכולוגי שיאפשר לכם להתקדם על ידי שבירת חסמים ועבודה על הנפש. אם אתם רוצים לטפל בדברים פרקטיים יותר אימון אישי יכול בהחלט לסייע לכם להתכוונן כלפי מה שתרצו לעשות, לדוגמא לשפר תזונה, להתנהל כלכלית נכון יותר וכדומה.

 

למידה והתפתחות לשם צמיחה

דבר נהדר לעשות כאשר אתם רוצים לשפר את עצמכם הוא ללמוד. ללמוד יכול להיות במובן אקדמאי, ללמוד לתואר או קורס או תעודה כלשהי שתוכל לעזור לכם להתקדם בחיים או תתרום להתפתחות הנפש שלכם. מצד שני למידה יכולה להיות עצמית מתוך קריאה של חומר שמעניין אתכם ויכול לעזור לכם. בנוסף אפשר לקחת גם קורסים או סדנאות להתפתחות וצמיחה אישית. סדנאות אלה יקנו לכם כלים לצמוח ולהתמודד עם הקשיים בחיים שלכם וכך תיכנסו לתהליך של התפתחות אישית שיוביל לשיפור עצמי משמעותי מכל הבחינות.

 

הקפידו על תזונה וכושר

הביטוי נפש בריאה בגוף בריא אינו סתם קלישאה. הקשר בין גוף ונפש הוא גדול מאוד ומחקרים הוכיחו כי שמירה על תזונה וכושר משפרים את התחושה הנפשית לא פחות מדברים אחרים. לכן כדאי להתחיל בתהליך של שיפור עצמי, מומלץ גם לחשוב על שינוי בהרגלי התזונה והספורט שלנו.

לסיכום, האם ניתן להפוך לגרסה הכי טובה של עצמנו? זה דבר שהוא אפשרי אך כמובן הדרך לשם ארוכה ולא תמיד פשוטה. נחישות, התמדה ואורך רוח יובילו אתכם להצלחה במסע לשיפור עצמי.

פיתוח עצמי

באותו נושא
שירותי SEO
יהונתן כהן הוא המפקח

בתור בעלי עסקים או מנהלי חברות, לעיתים אנחנו עלולים להרגיש שהעסק שלנו לא נמצא במקום שבו היינו רוצים לראות אותו. אחת הסיבות המרכזיות לזה היא

קרא עוד »
איש תחזוקה
3 שירותים שמציע אדריכל

  אנו רואים את השמות של האדריכלים חתומים בכניסה לבניינים ועל שלטים גדולים שמוצבים לצד מבנים בבנייה, אבל לא תמיד אנחנו מבינים מה עושה אדריכל

קרא עוד »