למה כל הישראלים טסים למרוקו? הסודות של היעד הכי שווה לחופשה הבאה שלכם

בתקופה האחרונה נדמה שכולם מסביב מדברים רק על דבר אחד – מרוקו. השכנים שלנו, קולגות, חברים וגם קרובי משפחה כבר קנו כרטיסים ליעד המבוקש. אנחנו שטרם היינו שם, החלטנו לצאת ולבדוק מה הסודות של היעד הכי שווה לחופשה הבאה שלכם ושלנו כדי להבין מהו סוד הקסם של המקום. קראו את המדריך הנוכחי ותגלו יחד אתנו את כל הפרטים ששווה לדעת בנושא.

 

רקע אודות איסוף המידע

כפי שכבר ידוע לכם, אנחנו טרם ביקרנו במרוקו. כדי שנוכל להציג לכם את כל הסודות אודות היעד המדובר, היינו צריכים לגשת אל הגורמים המוסמכים ביותר בתחום. אלו שביקרו כבר במרוקו וגילו את הסודות כולם. כך שבעצם, את המדריך הנוכחי לא כתבנו לבדנו כפי שאנחנו עושים בדרך כלל. הפעם הצטרפו אלינו מטיילים שחוו את מרוקו מקרוב וחזרו כדי לשתף אותנו בכל המידע הכי מעניין.

 

הסוד הראשון על מרוקו שכדאי לדעת – האווירה

כולם אמרו לנו פה אחד שמרוקו מלאה באווירה מיוחדת, כזו שגורמת לכולם להיכנס אליה ברגע אחד. יש מי שאמרו שמדובר באווירה של מסיבת חינה ענקית שנמשכת לאורך כל שעות היממה. כל הזמן יש מסביב קול תיפוף של דרבוקה, ספינג'ים ושירים שיעשו לכם חשק לרקוד בכל רגע נתון. ש מי שאומרים שצריך לקרוא באופן מעמיק את המדריך למרוקו לפני שטסים כדי להיות מודעים לאווירה הזו שלא מתאימה לכל אחד. אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף אודות האווירה, אתם יכולים לגלוש לאתר פייסטה ולהבין יותר לעומק במה מדובר.

 

הסוד השני על מרוקו שכדאי לדעת – יש שם חוויה מונרכית

מרוקו, כידוע, היא מדינה שמולך בה מלך. כך שבכל מקום שתגיעו אליו, אתם תראו תמונה או שם של המלך, של אביב ואשתו. כך שבעצם, יש אווירה מונרכית במקום. למלך יש ארמונות ברחבי כל העיר, אז אם תצאו לטיול ותשמעו שמולכם נמצא ארמון של המלך, כדאי שתדעו שמדובר בארמון ששייך לו, אבל זה לא אומר בהכרח שהוא גר שם. יש מי שאומרים שהאווירה מזכירה קצת את הסרט אלאדין עם תחושת המלוכה ששוררת באוויר.

 

הסוד השלישי על מרוקו שכדאי לדעת – יש לה נופים מרהיבים

מסתבר שאם יוצאים מכותלי הערים של מרוקו, אפשר לגלות קילומטרים על גבי קילומטרים של כפרים נטושים או שלא. יש הרבה מדבריות במרוקו, כך שאם אתם ממש רוצים להרגיש כאילו אתם בקאסט של אלאדין, המדבר הוא המקום המתאים עבורכם ביותר. בטיולים ברחבי המדינה תוכלו לראות את המראות הבאים:

  • עובדי כפיים בצדי הדרך
  • מדבר גדול ולבן
  • שווקים צבעוניים

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם (וגם לנו) לדעת למה כל הישראלים טסים למרוקו). כך שנותר לנו רק לארוז מזוודה,  להכין את הדרכון ולצאת ליעד המדובר.

כלי טייס

 

באותו נושא