חיפוש

מה צריכה להבטיח לי חברת ביטוח מקצועית?

לאחרונה נחשפנו לחוות דעת שליליות שנכתבו כנגד חברת ביטוח מסוימת שלא עמדה בהתחייבותה למבוטחיה. אלה יצאו כנגדה וביקשו להעביר הלאה את שורת התקלות שאירעה מולה. החלטנו שלא להישאר אדישים לתרחיש יוצא הדופן והוצאנו סדרת מדריכים מקיפה בנושא שתאפשר לכם, הקוראים, להגיע לחברת ביטוח מקצועית. הישארו כאן ותגלו הפעם מהם 3 הדברים שהחברה צריכה להבטיח וגם לקיים.

 

מענה אנושי זמין

בחירה בחברת ביטוח מצריכה בירור מעמיק אודות זמינות המענה שזו מעניקה למבוטחיה. שכן, יש חברות שמקבלות את פניותיהן של הלקוחות ומגיבות להן לאחר זמן רב. חשוב להכיר בנושא ולבדוק אותו מראש, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שתקבלו מענה אנושי מידי שיענה על שאלותיכם.

מענה אנושי זמין

שקט נפשי

רכישה של פוליסת ביטוח נעשית מתוך רצון לקבל ביטחון ושקט נפשי. שכן, זה ידוע שרכישה של ביטוח מכל סוג שהוא יאפשר לכם להמשיך בשגרת חייכם, בידיעה שתקבלו פיצויים שתואמים לתנאים שהוסכמו מראש. זו ההזדמנות לציין כי חברת ביטוח אמינה חייבת להבטיח לכם שקט נפשי וידיעה ברורה שיש לכם גב. כלומר, יש לכם למי לפנות בעת הצורך.

 

פיצויים (בהתאם לקבוע בפוליסה)

הזכרנו בקצרה את עניין ההחזרים בפסקה הקודמת ובחרנו להרחיב אודותיו כעת. שכן, מדובר בפרמטר חשוב שצריך להיבדק טרם הפנייה לחברת הביטוח. שכן, כל אחד מאתנו רוצה להיות בטוח בכך שהוא יקבל את הפיצויים המגיעים לו בהתאם לתנאי הפוליסה.

לצערנו, יש חברות לא מקצועיות שמתנערות מהעברת הפיצויים מסיבה שאינה מוצדקת. חשוב שתכירו בעובדה זו ותבדקו היטב את טיבה של חברת הביטוח טרם הרכישה של הפוליסה. בדיקה מסוג זה תבטיח מענה אנושי זמין, שקט נפשי ופיצויים מלאים.

פיצויים (בהתאם לקבוע בפוליסה)

כך תגיעו לחברה ביטוח מקצועית

יש 3 דרכים שיובילו אתכם לחברת ביטוח מקצועית:

  1. גלישה ללשונית הביקורות של גוגל: תכירו את הפלטפורמה המהימנה שמרכזת חוות דעת שנכתבו על ידי גולשים שיודעים דבר או שניים על חברות ביטוח. שימו לב, תוכלו להגיע למידע הרלוונטי לאחר שתערכו חיפוש אחר חברת ביטוח ספציפית במנוע החיפוש עצמו.
  2. רשתות חברתיות: תוכלו להעלות פוסט בפרופיל האישי שלכם ולבקש את חוות דעתם של חבריכם הווירטואליים. אלה צפויים להגיב על הפוסט ולציין את שמותיהן של חברות הביטח המקצועיות שעונות על הפרמטרים שהוצגו לעיל.
  3. פורטלים: קיים היצע רחב של פורטלים שעוסקים בתחום הביטוח שלו אתם זקוקים (רכב, נסיעות, דירה וכו'). נמליץ לגלוש בפורטלים אלה ולקרוא את חוות הדעת שנכתבו על ידי הגולשים.

 

השורה התחתונה

פנייה לחברת ביטוח זה לא עניין של מה בכך. מדובר בתהליך שמחייב בירור אודות זמינות המענה ואופן תשלום הפיצויים. גולשים שיפנו לחברה מקצועית שעונה על הפרמטרים שהוצגו לעיל יוכלו ליהנות משקט נפשי. בשלב זה אתם מכירים במידע, כך שנותר לכם רק לצאת לדרך ולהגיע בסופו של דבר לחברה המתאימה לכם מכל הבחינות.

מה צריכה להבטיח לי חברת ביטוח מקצועית

באותו נושא
6 יתרונות בביטוח ועדי בתים
6 יתרונות בביטוח ועדי בתים

כוועד בית האחראי על ניהול רכוש משותף, יש חשיבות מכרעת להבין את החשיבות של ביטוח וועד בית. תחומי האחריות שלכם כוועד בית, כוללים תחזוקה יומיומית,

קרא עוד »