חיפוש

יש לך עסק של ניהול פרויקטים? כך תוכל לייעל אותו בעזרת מערכת ה-Monday

עסקים לניהול פרויקטים, כמו עסקים וחברות שעוסקים בתחומים אחרים מאופיינים בריבוי משימות ועבודה מול לקוחות רבים. הדבר החשוב ביותר הוא שכל לקוח ופרויקט יקבלו תשומת לב בפני עצמם, כך שלמרות ריבוי המשימות לא יהיה מצב שבו משימה נופלת בין הכיסאות או לא מתבצעת בדדליין שלה. כאן נכיר לכם מערכת שתוכל לסייע לכם להתמודד עם המצב הזה.

 

מערכות לניהול משימות

עוד לפני שנדבר על מערכת Monday, חשוב להבין מהן בדיוק מערכות לניהול משימות. בשנים האחרונות, כל חברה, עסק או ארגון מנהלים את הפעילות שלהם באמצעות רשתות מחשבים.

בעבר היו כלים יחסית פשוטים לניהול משימות, כאשר לא היה תחליף אמיתי לכך שהמנהל יעבור על המשימות של העובדים שלו ויוודא מול כל אחד מהם שהוא מצליח לעמוד במשימות שהוטלו עליו.

בשנים האחרונות פותחו מספר מערכות מתקדמות שמאפשרות לכם לבצע את חלוקת המשימות והפיקוח על הביצוע שלהן בצורה חכמה יותר. המטרה המשותפת של כל המערכות הללו היא לאפשר לכם בתור מנהלים להיות בפיקוח הדוק על העובדים שלכם, לתת להם סביבת עבודה נוחה יותר וכמובן לייעל את העבודה שלכם בצורה ניכרת. אחת המערכות הללו היא מערכת Monday.

מערכות לניהול משימות

מערכת Monday

מערכת Monday היא מערכת ישראלית לניהול משימות. היתרון המרכזי של המערכת נעוץ דווקא בפשטות הרבה שלה. מדובר על מערכת שקלה מאוד לתפעול, כך שגם אם אתם עובדים בארגון שבו לעובדים אין יעד טכנולוגי עשיר המערכת הזו בהחלט תוכל להתאים לכם. התשלום על המערכת הוא באמצעות תשלום על המשתמשים, כיון שלא מדובר על תוכנה מרוחקת אלא על חיבור דרך הרשת.

 

לוח לכל עובד

מערכת Monday מייצרת לכל עובד לוח משל עצמו. בלוח הזה העובד רואה בדיוק מה המשימות שלו, מתי הוא צריך לבצע כל אחת מהן, מה סדר העדיפויות של הביצוע ועוד שלל נתונים שחשובים עבור המשימות. העובד גם יכול לעדכן אתכם על הסטטוס של כל משימה, כאשר לכם בתור מנהלים יש גישה לכל הלוחות של העובדים שנמצאים תחת האחריות שלכם.

מנגד, לעובד עצמו יש גישה רק ללוח שלו, כך שאתם יכולים לשמור על הפרדה מוחלטת בין העובדים. המערכת גם שולחת התראות לתיבת הדואר של העובדים בעת הצורך כך שבמידה ויש משימה שלא מבוצעת העובד כמו גם המנהל שלו מקבלים על כך התראה. העובדה שמדובר על מערכת שהחיבור אליה נעשה דרך הרשת מאפשרת לעובדים לעבוד מכל מקום בצורה נוחה.

לוח לכל עובד

לסיכום

בתור מנהלים של עסק, המשימה החשובה ביותר שלכם היא לייעל אותו. הדרך להתייעלות עוברת במספר תחנות, כאשר אחת המרכזיות שבהן היא הכנסה של מערכת לניהול משימות לתוך העסק. אחת המערכות המובילות בתחום היא מערכת Monday וכאן קיבלתם סקירה כיצד היא תוכל לייעל גם אתכם.

יש לך עסק של ניהול פרויקטים כך תוכל לייעל אותו בעזרת מערכת ה-Monday

באותו נושא
5 שיטות לגיוס מוצלח! 
5 שיטות לגיוס מוצלח! 

גיוס כישרונות מוכשרים הופך להיות אתגר מרכזי עבור ארגונים. עם תחרות גוברת על עובדים מוכשרים והתפשטות תופעת העבודה מרחוק, מנהלי משאבי אנוש צריכים להפעיל אסטרטגיות

קרא עוד »
היי בוב
במהירות הקליק: יתרונות HR מודרני

בנוף העסקי המתפתח במהירות של היום, תפקידו של תחום משאבי האנוש (HR) הפך מכריע בהבטחת הצלחה ארגונית. פרקטיקות משאבי אנוש מודרניות חרגו מעבר למשימות אדמיניסטרטיביות

קרא עוד »