חיפוש

כל מה שרציתם לדעת על סגירת חורף

אם יש לכם מרפסת או פרגולה בקיץ או באביב כשמזג האוויר נעים היא מושלמת, בחורף או בסתיו כשמזג האוויר קר ורטוב, לא כל כך.

אלא אם כן יש לכם סגירת חורף.

ואם כבר סגירת חורף, אז למה לא של טרנקילו?

 

סגירת חורף מסוג סוכך קבוע

סגירת חורף שכזו מתאימה לרוב למקומות שבהם יש צורך תמידי לסגירת חורף או הצללה, ותאפשר הצללה וחסימה למזג אוויר קשה ורטוב. למבנה שילדת מתכת והסגירה עצמה מתבצעת עם בד. אם מדובר בחלל גדול במיוחד, ניתן להוסיף דלת ואף חלונות הניתנים לפתיחה. עם זאת, יש לקחת בחשבון שבניית סגירת חורף מסוג זה תיקח יותר זמן, כנראה תהיה יקרה יותר ואף מצריכה היתרי בנייה מהעירייה. זוהי סגירת חורף חזקה והרמטית.

 

סגירת חורף מסוג סוכך מסילות

סגירה שכזו מתאימה למרפסות גדולות וגינות בבתים פרטיים. לרוב תכסה מעל 12 מטר רבוע. היא בנויה על גבי מסילות אלומיניום ובעלת מנגנון חשמלי המאפשר שליטה על רמת הפתיחה והסגירה של הסוכך. יש לקחת בחשבון שסגירה שכזו לא מתאימה לבניינים.

 

סגירת חורף מסוג מרקיזה

סגירת חורף מסוג זה נראה לרוב במרפסות של בניינים, במיוחד כי לרוב בבניינים יש איסור על התקנת סוכך קבוע. הבד מורכב על זרועות אלומיניום, ויוצר כרבע עיגול המשמש כהצללה בקיץ וחסימת הגשמים בחורף. הבד ניתן לקיפול. לסגירת חורף מסוג זה ניתן להתאים מנגנון חשמלי לקיפול הנשלט על ידי שלט, או מנגנון ידני הניתן לשימוש על ידי חבל, כך שאתם יכולים לבחור את סוג המנגנון הטוב לכם בעת רכישת והתקנת סגירת החורף.

 

סגירת חורף מסוג סוכך מסך

סגירת חורף מסוג זה היא מעין מסכים הניתנים לגלילה באופן חשמלי או ידני בהתאם לבחירתכם בעת הרכישה. בניגוד למרבית הסוככים, סוכך מסוג מסך מאפשר סגירה גם בצדדים ולא רק סגירה קדמית. בד הסוכך הוא אטום ויאפשר הצללה טובה במיוחד וגם יחסום רוחות וגשמים.

חשוב! קחו בחשבון את גודל השטח אותו אתם רוצים לכסות, את המנגנון בו תרצו להשתמש, האם תרצו חסימה מלאה ואטומה או חסימה שקופה יותר, ואת המיקום שבו תרצו להתקין את הסוכך. כל אלו ישפיעו גם על מחיר הסוכך וגם על הסוג שכדאי שתבחרו בו בהתאם לפרמטרים הנזכרים מעלה.

אז אם אתם בוחרים בסגירת חורף שהיא סוכך קבוע, סוכך מסך, סוכך מרקיזה או סוכך מסילות, כדאי שתבחנו היטב מה המטרה של סגירת החורף שאתם רוצים ואיזה סוג של סגירת חורף יתאים למקום מגוריכם. האם אתם רוצים סגירה שתאפשר צפייה על הגשם היורד? או שאתם פשוט רוצים לסגור את המרפסת לחורף ושבקיץ היא תוכל להיות פתוחה לרווחה? כך או כך, בחנו את הדגמים השונים לפי הצריכה והמטרה שלכם ובחרו את סגירת החורף המושלמת בשבילכם.

 

מרפסת סגורה

באותו נושא