חיפוש

פעולות שחברת מיתוג צריכה לעשות

שמעתם את המושג "מיתוג עסקי" פעם ושאלתם את עצמכם מה זה? מיתוג הוא תהליך של יצירת זהות ותדמית לגוף, עסק או אדם מסוים.

מותג פירושו מוצר שלם בעל תדמית מסוימת.

מיתוג עסקי פירושו גיבוש העסק לכדי ישות אחת עם אופי אחיד ותדמית מעולה.

מה היתרון של מיתוג עסקי? הוא עוזר לכם להבין מה המטרה שלכם, להתאים את כל הפרטים בעסק שלכם אליה וליצור תדמית מדהימה לעסק שלכם בקרב הלקוחות.

כשעסק מבוסס ויודע מה הוא רוצה ולאן הוא חותר ומשקיע בתדמית שלו (שם, לוגו, סלוגן) – הוא יצליח במאה אחוז.

מיתוג עסקי נועד להרים את העסק שלכם רמה, להבין את המטרה שלכם ולצעוד קדימה.

אז כמה זה עולה? מה זה כולל? הכל בכתבה הבאה.

 

שלבים במיתוג עסקי

  1. ניתוח העסק – קודם כל יש להבין איפה העסק עומד ולאן הוא הולך. נסו לחשוב איזה מוצר אתם בדיוק נותנים, מה קהל היעד וצרו את הזהות של העסק.
  2. לאחר שהרכבתם את הזהות של העסק יש לחשוב מה התדמית שאתם רוצים עבורו – איך אתם רוצים שהלקוחות יתפסו אותו.
  3. בהתאם לתדמית שחשבתם יש ליצור שיווק ומיתוג – לוגו, שם, סלוגן וקו עיצובי לעסק. חשבו על חברה שאתם אוהבים – תראו שיש סלוגן שחוזר על עצמו וקו אחיד עיצוב – למה? כי זה יוצר ללקוח סדר ומושך אותו לקנות. לפרטים על חברות מיתוג.

 

מה עושים בפועל?

חושבים על 4 המרכיבים לעיל – שם, סלוגן, קו עיצובי ולוגו. בין כולם יישזר קו מאחד שקשור בזהות של העסק שלכם ובאופי שלו. לכל אחד מהפריטים יש להקדיש מחשבה ועדיף להיעזר בממתג לשם כך – הרי זו עבודתו והוא ידע ליצור לכם מיתוג מדהים ומוכר. הפעולות שחברת המיתוג תעשה הן יצירת מטרה, מחשבה על תדמית ויצירת קו עיצוב מאחד ולוגו.

 

אז כמה מיתוג עסקי עולה?

המחיר מאוד משתנה לפי גודל החברה, כמות השירותים שתבקשו, כמות התיקונים ועוד. כמו כן, נציין שמיתוג צריך להיעשות בזמן נכון ויש פעמים שעדיף לחכות עם זה. המחיר למיתוג עסקי לחברה קטנה ינוע בין 1200 שקלים ל2000 שקלים, ואתם יכולים לדמיין שהמחיר רק יעלה ככל שהחברה גדלה. זה לא השקעה גדולה והיא תניב לכם תוצאות מדהימות אז אנו ממליצים בחום. השיווק שלכם והמיתוג שלכם זה הדברים הכי חשובים בעסק כיוון שהם אלה שיוצרים את התדמית שלכם בקרב הלקוחות והם אלה שמושכים לקוחות חדשים.

 

סיכום – מיתוג עסקי הוא מפתח להצלחה

מיתוג עסקי זו פעולה חשובה שכל עסק צריך לעשות בזמן מסוים. המיתוג פירושו עיצוב זהות העסק ותדמיתו, והוא מוביל ל4 פעולות פרקטיות – יצירת לוגו, קו עיצובי, שם וסלוגן. המחיר שלו שווה כל שקל כשמדובר בעסק קטן או גדול אז אל תתפשרו על מיתוג עסקי.

 

נתונים

באותו נושא
ביטול מזונות
האם ניתן לבטל מזונות?

עסק הגירושין הוא נושא רגיש ולא נעים, איתו מגיע גם נושא המזונות שעלול להוביל לקונפליקטים, לסכסוך ולחוסר נוחות. הנה כמה דברים שחשוב לדעת על דמי

קרא עוד »