חיפוש

פרגולות אלומיניום למה זה עדיף מעץ?

לפרגולות זקופות לא מעט יתרונות.

הן מאפשרות הנאה וישיבה בגינה בימי גשם ורוח, ובה בעת, בימים שמש וחום.

כמו כן, הפרגולות משדרגות את החלל החיצוני של הבית, ומשרות לו מראה יוקרתי.

אז, פרגולות אלומיניום למה זה עדיף מעץ? זאת ועוד במאמר הבא.

 

הקדמה

פרגולות מעניקות פתרון לבעיית ההצללה בגינה של הבית, וכן מאפשרות ליהנות מהגינה גם בימי החורף הקשים. הפרגולה בשל היותה בחוץ, צריכה להיות פרקטית ופונקציונלית, אך בו זמנית, על הפרגולה להוות פריט עיצובי בחלל הגינה ולהמשיך את הקו העיצובי של הבית.

הפרגולה, צריכה להיות חזקה, בטיחותית ועמידה, שכן היא חשופה לנזקי מזג האוויר. כמו כן, בשל העובדה כי מדובר בהוצאה כספית שאינה מבוטלת, ישנה חשיבות רבה כי הפרגולה תחזיק למשך שנים רבות, במינימום תחזוקה ומאמץ.

 

פרגולות מעץ

פרגולה מעץ אומנם שומרת על מראה טבעי וחם, אך מלבד יתרון זה, פרגולה מעץ אינה מומלצת לגינה. העץ דורש תחזוקה רבה, הכוללת ניקיון, חידוש וצביעה בתדירות גבוה.

כמו כן, יש לזכור כי העץ הוא חומר דליק, דבר אותו יש לשקול כאשר חושבים על בטיחות הבית ויושביו.

 

פרגולות אלומיניום – הפתרון המושלם

פרגולות אלומיניום הופכות נפוצות יותר ויותר בשנים האחרונות. מבחינה עיצובית ואסתטית, ניתן ליצור פרגולה בכל עיצוב אותו תבחרו. פרגולות האלומיניום מגיעות במגוון רחב של דגמים, גוונים וצורות. לאלו מבנינו שאוהבים את מראה העץ, ניתן לצבוע את הפרגולה בצבעי דמוי עץ.

מבחינה פרקטית, מדובר בחומר עמיד וחזק, אשר אינו מצריך תחזוקה רבה. כמו כן, בשל העובדה כי מדובר בחומר קל, הובלתו והתקנתו פשוטות וקלות יותר מהובלתה והתקנתה של פרגולת עץ. בנוסף, בשל היותו חומר קל כאמור, פרגולות אלומיניום מתאימות גם למרפסות בבנייני דיירים ולא רק לגינות בתים פרטיים.

אומנם התקנת פרגולות אלומיניום כרוכות בעלויות גבוהות יותר מאלו של העץ, אך היעדר התחזוקה מוביל לחיסכון כלכלי משמעותי בעתיד.

 

מחפשים ספק – תראה לי דלת

תראה לי דלת מתמחה בהתאמת ספקים בכל התחומים, לרבות בתחום פרגולות אלומיניום. תראה לי דלת משדכים בין הספק המומלץ ביותר בתחום לבינכם. תראה לי דלת בודקת בדיקה מקיפה כל ספק, מבקרת במפעלי הספק, בודקת את טיב ואיכות עבודתו, ואף בוחנת תגובות מלקוחות קודמים. רק לאחר בדיקה מקיפה ויסודית , מתאימה לכם תראה לי דלת את הספק הנכון ביותר עבורכם.

באתר תראה לי דלת תוכלו למצוא מגוון רחב של ספקים, עבודות, סרטונים ותמונות, אשר נבדקו היטב ואומתו.

 

חלל מעוצב

באותו נושא