קידום אורגני – האם זה משתלם?

גוגל הא חברה שכל בני האדם שחיים על כדור הארץ הם לקוחות שלה.

המוצר שהיא מציעה הוא ידע אינסופי המופיע בצורה של אתרים רבים.

כל אתר מאופיין בתוכן אחר ויש לו מטרה אחרת – אתר שמוכר מוצרים, אתרי תוכן, אתר לפרסום ועוד.

לכאורה זה נראה שקל להתפרסם באינטרנט, פשוט מקימים אתר וזהו, אבל זו לא המציאות.

כיוון שיש מיליוני אתרים באינטרנט ואין אתר שמציע משהו שאין באתרים אחרים, התחרות היא מאוד קשה.

אז איך תקדמו את האתר שלכם? מהן האופציות? מה זה קידום אורגני והאם הוא משתלם? הכל מחכה לכם בכתבה הבאה.

 

קידום ממומן

קידום ממומן כשמו כן הוא, עולה הרבה כסף. בקידום זה תצליחו לשפר את הפרסום של האתר שלכם ולהעלות את כמו המבקרים בו על ידי קניית קליקים ובחירת מילות מפתח. קידום זה נעשה באמצעות גוגל אדס. זהו קידום קל ופשוט, שלא ישפר את האתר עצמו אלא רק את הדירוג שלכם בגוגל. יש לו שני חסרונות – ראשית המחיר יקר במיוחד כשמדובר בתחומים תחרותיים, ושנית לא חל שיפור בתוכן והעיצוב של האתר לכן הפרסום לא מושלם.

 

קידום אורגני

קידום אורגני הוא קידום של האתר עצמו בכמה אופנים על מנת לשפר את הפרסום שלו ולהעלות את מיקמו בדירוג של גוגל. חברות שונות מציעות את שירותן והן ישפרו את התוכן, העיצוב והמבנה של האתר שלכם. בנוסף, הן יתאימו את התוכן באתר לרובוט הסריקה של גוגל. כמו כן, כחלק מהקידום האורגני החברות יבצעו כל פעולה שתקדם את הדירוג של האתר שלכם – הכנסת קישורים נכנסים, מהירות האתר ועוד.

 

יתרונות של קידום אורגני – הכי משתלם שיש!

  1. קידום אורגני הוא מאוד משתלם מבחינה כלכלית כי המחיר שלו נמוך בהרבה מהמחיר של קידום ממומן. החברות שעוסקות בקידום אורגני יגבו ממכם כסף נמו יותר ואתם תיהנו מתשלום נמול על פרסום האתר.
  2. הקידום האורגני יעלה את הרמה של האתר שלכם ובזכות כך יגרום לאהבה כלפיו. לא מדובר בפרסום שטחי כמו קניית קליקים שתשים אתכם במקום הראשון בדפי החיפוש, אלא בשיפור משמעותי של האתר שלכם.
  3. האתר שלכם יותאם לקריטריונים של הדירוג של גוגל ויקנה לכם דירוג גבוה.
  4. קידום אורגני הוא "הדרך הארוכה שהיא קצרה" – לפעמים עדיף להשקיע זמן רב כדי להצליח בטווח הרחוק ולהביא את האתר שלכם לשיפור משמעותי ועמוק.

 

לסיכום – אונליין שמונליין

קידום אורגני הוא מאוד משתלם, מומלץ לכל לאתר שנמצא בדשדוש לבקש עזרה מחברה שמתמחה בקידום אורגני. אמנם הקידום אורגני דורש סבלנות, אך הוא יקדם אתכם בצורה משמעותית ויבצע שינוי עמוק באתר שלכם. מחפשים חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בקידום אורגני? היכנסו לאתר של אונליין שמונליין.

 

איש קידום

באותו נושא
קידום אתרים בדרך הנכונה

האתר שלכם תקוע? אתם נכנסים, בודקים את הסטטיסטיקה אבל בסופו של דבר מגלים שכלום לא משתנה וכי אין מספיק גולשים שפונים אליכם דרך האתר? אם

קרא עוד »