חיפוש

עורך דין פלילי – איך לדעת שבחרתם במשרד איכותי

בחירה בעורך דין שבקיא בתחום הפלילי אינה עניין של מה בכך. שכן, מדובר בבעל מקצוע שיכול לשנות את החלטת בית המשפט במהלך הדיונים שיתקיימו בעניינכם. מדריך זה עולה לרשת, כדי לסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה במשרד המתאים לכם ביותר. הישארו כאן ותגלו מהם הקריטריונים שיובילו אתכם לבחור נכון.

 

קריטריון מספר 1 – מומחיות בדין הפלילי

הדבר הראשון שעליכם לבדוק לפני שתפנו לקבלת ליווי מקצועי מצד עורך דין פלילי הוא המומחיות של המשרד שלו. שכן, יש משרדים שמתמחים במספר תחומים שונים בו זמנית והדבר עשוי להעיד על אי היכרות מעמיקה עם כל אחת מהתחומים.

נסביר שבחירה במשרד שמתמחה בדין הפלילי יאפשר לכם להיות בטוחים בכך שהעובדים שלו בקיאים באופן נרחב באופן שבו ההליך מתבצע ובתקנות חדשות שנקבעו לא מזמן, כך שתוכלו לקבל את ההגנה המשפטית הדרושה לכם לאורך כל הדרך.

קריטריון מספר 1 – מומחיות בדין הפלילי 

קריטריון מספר 2 – אדיבות

אי אפשר לשים דגש על מקצועיות בלבד. שכן, עורך דין צריך לספק ללקוחותיו גם יחס אדיב וסבלני (במיוחד אם הוא עוסק בדינים פליליים שנחשבים למורכבים במיוחד). החיפוש אחר המשרד המתאים לכם ביותר, צריך להתבצע תוך בירור שמתמקד ביחס האישי שניתן מצד עורכי הדין שעובדים בו.

אם אתם רוצים לקבל יחס טוב ואדיב ללא מאמץ, עליכם לקרוא פרטים ברשת אודות משרד עורכת דין עידית רייכרט שידוע כמשרד שעונה על כל הקריטריונים שיוצגו בפניכם במדריך זה.

 

קריטריון מספר 3 –המלצות אמינות

סביר להניח ששמעתם לא מעט המלצות על עורכי דין פליליים. שכן, אנשים נוטים להעביר מידע בנושא מאחד לשני. אנחנו מבקשים להדגיש שעליכם להימנע מקבלת המלצות מצד גורמים שאינם מכירים בהליך הפלילי מקרוב. כלומר, העדיפו לקבל את ההמלצות שיימסרו לכם במאמרים ומדריכים מקצועיים שקיימים ברשת.

אם תרצו להגדיל ראש ולבדוק את טיב ההמלצה, תוכלו תמיד להיכנס ללשונית הביקורות של גוגל שתגלה בפניכם את הדירוג שנכתב מצד גולשים על משרדה של עורכת דין פלילי שסייעה להם בעבר.

קריטריון מספר 3 –המלצות אמינות 

קריטריון מספר 4 – זמינות

עליכם לבחור במשרד עורכי דין שיהיה זמין עבורכם בכל עת. נסביר שבשונה מהליכים משפטיים אחרים, יש פה פקטור חשוב של זמן. הכוונה היא שאתם עשויים להיות מוזמנים לצורך הדוגמא לחקירה פלילית מעכשיו לעכשיו. תרחיש כזה יצריך ייעוץ וייצוג מידי מטעם עורך דין של המשרד. כדאי לבחור נכון מבחינה זו, מכיוון שפנייה למשרד עורכי דין שיהיה זמין עבורכם בעת הצורך תשרה בכם רוגע וביטחון (תחושות שחיוניות לחקירות מסוג זה).

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 4 הקריטריונים שיאפשרו לבחור במשרד עורך דין פלילי על הצד הטוב ביותר. כעת אתם מכירים באינפורמציה שתוביל אתכם לבחירה נכונה, כך שנותר לנו רק לאחל שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך.

עורך דין פלילי - איך לדעת שבחרתם במשרד איכותי

באותו נושא