חיפוש

3 גאדג'טים שישדרגו לכם את המטבח

נהוג לומר שהאנשים בעולם מתחלקים לשניים. הראשונים הם אלה שאוהבים לעמוד במטבח, השניים הם מי שרואים בבישולים והאפייה כמטלה בלתי נגמרת. מדריך זה מתאים לכל אחד מהם, מכיוון שנרכז בו את הגאדג'טים שיאפשרו לכולם ליהנות מזמן איכות במטבח. נזמין אתכם להישאר כאן ולגלות את האינפורמציה שתקל על חייכם. 

 

אפשרות מספר 1 – קולף ופורס תפוחים

אין צורך בעריכת מחקר מעמיק בנושא. שכן, זה הרי ברור לכולם שקילוף וחיתוך של תפוחים הינה פעולה משעממת שמצריכה סבלנות. לכן, מומחים בתחום הגאדג'טים החליטו להמציא את המכשיר הגאוני שמבצע את הפעולות האלה במינימום מאמץ. הוא נחשב למומלץ ביותר עבור חובבי פאי תפוחים או הורים לילדים קטנים שנמאס להם לקלוף תפוחים מידי יום.

אפשרות מספר 1 – קולף ופורס תפוחים 

אפשרות מספר 2 – טוחן אשפה

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק בגאדג'טים מבלי להציג את ההמצאה הגאונית ששינתה את החיים של רבים מאתנו. מדובר במכשיר ייחודי שטוחן את האשפה שנתקעת בכיור. אם זו הפעם הראשונה שאתם שומעים עליו, כדאי שתדעו שתוכלו לרכוש בקלות טוחן אשפה כולל התקנה מקצועית. כך שלא תצטרכו להתעסק יותר עם הצינור של הכיור במטבח (שידוע כצינור שנסתם בקלות).

אפשרות מספר 2 – טוחן אשפה

טיפ: זו הדרך הנכונה לבחירת טוחן אשפה

רכישה של טוחן אשפה זה לא עניין של מה בכך. לכן, בחרנו להקדיש לנושא פסקה קצרה. נסביר שקנייה של פריט זה מצריכה היכרות עם 2 הקריטריונים הבאים:

  • סוג הטוחן
  • קבלת אחריות

נסביר שרכישה של טוחן אשפה חייבת להתבצע לאחר שהכרתם את 2 סוגי הטוחנים שנמכרים כיום בחנויות: טוחן אשפה להזנה כמותית וטוחן אשפה להזנה רציפה. הראשון יצריך מכם הכנסה ידנית של הפסולת לתוך המכונה. מיד לאחר מכן, תצטרכו לסגור את המכסה ולבצע את פעולה הטחינה.

הטוחן השני יבצע את הפעולה ברגע שהפסולת תיכנס לתוך המכונה. ראוי לציין שניתן להפעיל ולכבות אותו בהתאם לצורך, כך שזה נחשב הסוג הנוח ביותר מבין השניים. רגע לפני שנמשיך הלאה, נדגיש שתצטרכו לקבל 5 שנות אחריות (לפחות) על הטוחן שרכשתם.

 

אפשרות מספר 3 – ספל קפה נטען

פסקה זו מוקדשת לאימהות עייפות שמכינות לעצמם ספלי קפה רותחים ומגלות שהם קפאו מזמן. שכן, נשים עסוקות מוצאות את עצמן לא פעם, מבצעות אינספור פעולות, עד שהן מוצאות את הזמן לחזור לכוס הקפה. הגאדג'ט האחרון שיוצג בפניכם הוא ספל שמגיע עם פלטה נטענת. כך שבעצם, ניתן לחבר אותה לחשמל ולחמם את הספל לאורך זמן כשהמשקה בתוכו.

 

השורה התחתונה – זה הזמן להיכנס למטבח!

אלה היו 3 הגאדג'אטים שישדרגו את המטבח שלכם ויהפכו אותו למרחב שנעים לעבוד בו במינימום מאמץ. בשלב זה נותר לכם רק להעביר את האינפורמציה החיונית הזו לאחרים, כדי שגם הם יוכלו להיכנס למטבח בשלווה.

באותו נושא