חיפוש

3 דגשים בעת בחירת כריות נוי לבית

קנייה של כריות נוי לבית נחשבת לנוחה וקלילה עבור רבים.

שכן, מדובר בפריט שמשדרג את מראה הבית בקלות וללא שום מאמץ.

אבל העובדה שמדובר ברכישה קלה לא צריכה להביא לכך שההליך יתבצע בקלות ראש.

כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם עורכים את הרכישה הנכונה ביותר עבור הבית שלכם, אתם צריכים להכיר את 3 הדגשים החשובים ביותר.

קראו את השורות הבאות ותגלו מהם.

 

דגש מספר 1 – ההתאמה לספה הקיימת

כשאתם בוחרים כריות נוי לבית, אתם לא יכולים פשוט לבחור את אלו שנראות לכם הכי יפות בחנות. בסופו של דבר, אחרי שתשימו לב לדגשים השונים, יתאפשר לכם לבחור את היפות ביותר, אבל כדי שזה יקרה, אתם צריכים לשים לב לכמה פרטים חשובים. רגע לפני בחירת הכרית, אתם צריכים לבדוק שהיא מתאימה לספה הקיימת שלכם. לכל אחד יש בבית ספה עם עיצוב שונה, להלן סוגי הספות הנפוצות ביותר בימים אלו:

  • ספה מלבנית ארוכה
  • ספת ר'
  • ספה "עמוקה" עם כריות מובנות

כך שכשאתם בוחרים את כריות הנוי, אתם צריכים לבדוק שיש התאמה בין הצורה של הכרית הנבחרת לבין הספה שיש לכם כרגע בבית.

 

דגש מספר 2 – ההתאמה לצבע הדומיננטי של החדר

בחירה של כריות נוי לבית צריכה להיעשות תוך תשומת לב לצבע הדומיננטי שקיים בחדר. כך שאם למשל הצבע של שטיח שאגי שנמצא בקרבת מקום הוא צהוב חרדל וצבע אחד הקירות הוא גם כן חרדלי, אתם צריכים לבחור בכריות נוי שיש בהן נגיעות של חרדל. חשוב מאוד למצוא את הצבע הדומיננטי ולשים לב שבעת בחירת הכריות, הוא יהיה פחות דומיננטי, כדי שהוא ישתלב בחן בסביבת הצבעים הקיימת.

 

דגש מספר 3 – בחירה שמתאימה לכל דיירי הבית

לא פעם אנחנו שומעים על חברות שקונות כריות נוי לבית וריהוט מבלי להתייעץ עם בן הזוג. הדבר מוביל לא פעם לוויכוחים קולניים. שכן, בחירה של פריטים עיצוביים לבית צריכה להיעשות תוך התערבות של שני בני הזוג. גם אם בן או בת הזוג שלכם אינה  אוהבת את הטעם שלכם בעיצוב הבית, אתם צריכים לשתף אותה בהליך ולמצוא פתרון הולם עבור שניכם.

 

הסתייעות בגורם מקצועי למטרת בחירה נכונה של כריות נוי לבית

אם הדגש השלישי נשמע לכם מסובך ואתם מעדיפים להימנע ממנו, אנו ממליצים לכם להסתייע בגורם חיצוני מקצועי, כזה שיסייע לכם בבחירה הנכונה של כריות הנוי ויגשר בין הפערים שלכם. הכוונה כמובן למעצב או מעצבת פנים שבקיאים בתחום ויודעים להתאים את כריות הנוי בהתאם לדגשים שנכתבו לעיל.

 

לסיום

עד כאן כל הדגשים שאתם צריכים לדעת בעת רכישה של כריות נוי לבית. כעת, כשאתם יודעים מהם הדגשים הללו, אתם יכולים לצאת ולבחור את כריות הנוי שתמיד חלמתם עליהם. מאחלים לכם בחירה נכונה!

מגבות

 

באותו נושא