חיפוש

3 יתרונות בבריכת שחייה מחוממת

בריכת שחייה פרטית בחצר הבית הפכה לפריט פופולארי ונפוץ אצל בעלי דירות הגן והבתים הפרטיים, הן בשל ההנאה הרבה באפשרות ההתרעננות הזמינה בכל עת, והן בשל הרוגע שבישיבה ליד הבריכה.

חשוב לדעת שהשימוש בבריכה לא חייב להיות מוגבל רק לימי הקיץ, ובאמצעות חימום הבריכה, ניתן ליהנות ממנה גם בימי החורף

 

בריכת שחייה פרטית

בין אם בבעלותכם דירת גן ובין אם בית פרטי, כל עוד יש לכם חצר גדולה, מומלץ לנצל אותה לבניית בריכת שחייה פרטית. בריכת שחייה ביתית מאפשרת לכם ליהנות בכל רגע נתון מהמים הקרירים, ולערוך מפגשים חברתיים נעימים ומרעננים, במיוחד בימי הקיץ החמים. מעבר להתרעננות המהווה מאפיין בולט של הבריכה הביתית, בריכה כזו גם משדרגת את נראות החצר ומעלה את ערך הבית.

כיום, באמצעות שיטות טכנולוגיות מתקדמות, ניתן לחמם את טמפרטורות המים בהתאם לצרכים והעדפות המשתמשים, באופן יעיל, זול לתפעול ובטיחותי. חימום הבריכות מתבצע בעיקר באמצעות משאבות חום, הצורכות אנרגיה חשמלית, ועלויות התפעול של מערכת זו זהה לתפעולו של המזגן.

 

שימוש בכל עונות השנה

אז אמנם כשאנו מדברים על בריכה, מיד עולה בראשנו המחשבה על שמש, מים קרירים, ארטיק ואבטיח צונן, אך בל נשכח שמלבד עונת הקיץ, קיימות עוד 3 עונות בשנה, שגם בהן ניתן להשתמש בבריכה. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות את חימום הבית, השימוש בבריכת השחייה כבר אינו מוגבל לעונת הקיץ בלבד, ומאפשר לנו לנצל בצורה מקסימלית את השימוש בבריכה שלנו.

 

מניעת בלאי של הבריכה

גם במידה ואנו לא משתמשים בבריכה, אין להוציא את המים מהבריכה ויש להקפיד להשאיר לפחות 10 ס"מ גובה מים. בנוסף, יש לבצע עדיין סינון המים בין 4-6 שעות ביום. כך, שעלויות התפעול ממשיכות להתקיים, גם אם במידה קצת פחותה, גם בימי החורף, ככל ונחליט שלא להשתמש בבריכה.

להמשיך לתחזק את הבריכה גם בתקופה בה אנו לא משתמשים, היא דבר קצת מיותר ולא אפקטיבי. לפיכך, באמצעות חימום המים בבריכה, נוכל ליהנות ממנה לאורך יותר זמן בשנה מבלי לעבוד 'לחינם'.

 

מתחם נופש

במידה ומדובר בבריכה הנמצאת במתחם נופש שלכם או בריכות שחייה ציבוריות, הרי שאפשרות חימום המים תהפוך את המתחם שלכם לאטרקטיבי ורווחי יותר, שכן נופשים רבים מעדיפים ליהנות מבריכה מחוממת גם בימי החורף הקרירים.

 

איך נדע איזו מערכת חימום מתאימה לבריכה שלנו?

לאחר שהבנו את היתרונות שבחימום בריכת השחייה, כדאי להתאים את מערכת החימום לסוג הבריכה וגודלה, לטמפרטורות המבוקשות ואפשרויות השליטה בטמפרטורות, שכן קיים מגוון מערכות חימום בטכנולוגיות שונות.

התייעצות עם מומחה בריכות מיומן ומקצועי, תאפשר לכם להחליט על אופן החימום המתאים ביותר לבריכה שלכם, בשילוב הסבר מפורט על אופן התפעול, תוך התחשבות באופן השימוש ובעלויות התפעול הנלוות לחימום הבריכה.

 

מיטות שיזוף

באותו נושא