חיפוש

3 משרות מעניינות שלא חשבת עליהם

הרגע בו מתחילים בחיפוש אחר המשרה הבאה יכול לקרות לכולם כל הזמן, אם זו תקופת ביניים בין עבודה אחרת לתחילת לימודים או רצון לשינוי בכיוון המקצועי אבל עוד לא יודעים בדיוק מה. או כל נסיבות אחרות, אתם יודעים את שלכם! המשיכו לקרוא כל מה שצריך על חיפוש עבודה ומשרות מעניינות שלא חשבתם עליהם.

 

איך מתחילים?

לוחות דרושים ואתרי חיפוש עבודה מציפים את הרשת, זה נשמע מעולה, רחב ומלא באפשרויות אך זה יכול להיות מאוד מבלבל. לפני שמתחילים להקליד ולסנן באתרים חשוב להבין עם עצמנו את התחום הכללי שהיינו רוצים / בעלי ידע מתאים בו, היקף המשרה, מיקום המשרה (מיקום גיאוגרפי / עבודה מהבית) וציפיות שכר. אלו יעזרו לנו בסינון המוצע בלוחות הדרושים על מנת שנצפה ונבחן את האופציות הרלוונטיות אלינו בלבד.

 

מה עכשיו?

עברנו את שלב הסינון באתרי חיפוש עבודה השונים. עכשיו קראו את המשרות, התפקידים וסמנו את אלו שמצאו חן בעינכם לאחר מכן תוכלו לחפש עוד מידע על אותה החברה או ארגון ולחקור עליהם קצת. שגרו את קורות החיים לכל אחד מהאופציות שמצאו חן בעינכם בנפרד וחכו לתגובות.

 

איך שולחים קורות חיים?

הרגע הקריטי במציאת המשרה הבאה שלכם. קורות חיים הם הדבר הראשון שהמגייסים שלכם מגלים עליכם ולכן אתם רוצים שהם יהיו לא פחות ממעולים –

  • הקובץ צריך להיות מסודר על גביי עמוד אחד בלבד, תוכלו להשתמש בפורמטים הנמצאים באינטרנט ולהכניס את הפרטים האישיים.
  • הכניסו פרטים רלוונטיים בלבד, מסמך קורות חיים הוא מסמך שמתעדכן כל הזמן כשאתם מוסיפים שורה בדרך כלל תצטרכו למחוק שורה אחרת שכבר פחות עדכנית או משנה להעסקה.

 

על איזה משרות עוד לא חשבתם?

חלק זה מיועד לכל מי שחושב שיש משרות שמיועדות רק למי שלמד את התואר או עבר הכשרה מתאימה, יש לא מעט משרות מעיינות ומפתחות שלאו דווקא דורשים בהם לימודים אקדמיים כמו –

  1. משרות משרדיות בהייטק – תוכלו להנות מכל התנאים הזוהרים שיש לעולם ההייטק להציע גם ללא תואר אקדמאי, תעברו כמובן ראיונות קבלה ותצטרכו להראות רצינות ויכולות אישיות אבל שלא תחשבו שהייטק זה רק לגאוני מחשבים.
  2. רכזי גיוס וקליטה – אלו האנשים שאתם יוצרים איתם קשר כשאתם נמצאים שם ברגע הזה של חיפוש עבודה, תפקיד מעניין שכולל המון אינטראקציה ודורש קשרים ויכולות בינאישיות ובחלק מהחברות לא נדרש תואר.
  3. תיאום – מילה כללית לתיאור תפקיד שנדרש כמעט בכל חברה או ארגון ומהות התפקיד תשתנה בין כל חברה, משרה זאת יכולה להיות מעניינת במיוחד בלב העניינים של כל חברה!

 

סיכום

חיפוש עבודה יכול להיות מייגע, אך אם פותחים את האוזניים במקומות הנכונים, מחפשים אחר משרות מעניינות ושולחים את הפרטים בצורה טובה תוכלו להשיג תוצאות מעולות שאפילו לא חשבתם עליהם.

עבודה בגיוס

באותו נושא
ביטול מזונות
האם ניתן לבטל מזונות?

עסק הגירושין הוא נושא רגיש ולא נעים, איתו מגיע גם נושא המזונות שעלול להוביל לקונפליקטים, לסכסוך ולחוסר נוחות. הנה כמה דברים שחשוב לדעת על דמי

קרא עוד »