חיפוש

3 סוגי טבעות אירוסין שחובה להכיר

טבעות אירוסין זה ביג דיל. זה לכל החיים, זה מרגש, זאת הצהרה וזה באמת רגע קסום שמתאפיין בסמל שהוא כמעט נצחי. הפרשנות של טבעות אירוסין היא תלוית תרבות אבל הסימבוליקה שלה חוצה יבשות.  טבעות אירוסין, יותר מהחומר עצמו הן סימבוליות והן מסמלות את בחירת הלב והמחויבות לה. בין אם היא משמשת גם כנדוניה, ובין אם היא מהווה חלק מהכתובה, הטבעת היא קודם כל סמל לקשר, לבחירה ולייחוד, ולכן גם ממנה עצמה מצופה להיות כזאת.

אנשים משקיעים זמן רב על מנת למצוא את הטבעת המושלמת, זאת שתהדהד את כל מה שהתכוונו אליו. נשים הרבה פעמים יודעות איך הן רוצות שטבעת האירוסין שלהן תראה הרבה לפני שמגיעה ההצעה, ולכן כדאי ומומלץ לוודא בזהירות מה העדפותיה של הכלה אודות הטבעת שלה, שאותה היא תענוד, בתקווה לשארית חיה.

אין באמת מבנה מחייב של טבעות אירוסין ובסופו של דבר מדובר בבחירה והעדפה אישית, כך שאפשר לראות לא מעט טבעות אירוסין שהן בכלל לא בתבנית הקלאסית של טבעת אירוסין ובכל זאת משמשות ככאלה, לכן בעוד שיש קווי יסוד שמנחים בדבר עיצוב ובחירה של טבעות אירוסין, בפועל, זה לא חקוק בסלע. יחד עם זאת, כן קיימת נורמה חברתית בדבר סגנון ועיצוב הטבעת. היא לא מחייבת קטגוריאלית, אבל הנורמה קיימת ואף יש לה אפנות. מה שהיה מקובל לפני חמישים שנה, השתנה מאד. השתנה אפילו מלפני עשור. אז אילו טבעות אירוסין מככבות בימינו?

 

מה שצריך לדעת

בדבר סגנונות מקובלים היום של טבעות אירוסין ישנם שלושה סגנונות מובילים שחייבים להכיר ואלו הם:

  1. טבעת הסוליטר – טבעת הסוליטר היא טבעת האירוסין הקלאסית, בסגנון ההוליוודי אם תרצו. זוהי טבעת שבמרכזה יש יהלום אחד גדול ונוצץ, והוא עיקרה של הטבעת. לעיתים אפשר לשבץ יהלומים קטנים סביב היהלום הגדול, אבל זאת לא הבחירה תמיד. על כל פנים, זו הוורסיה הקלאסית ביותר ששומרת על המעמד שלה כבר עידנים.
  2. טבעות וינטג' – טבעות בעיצוב רטרו הן הסגנון הנפוץ יותר היום ונשים רבות שבוחרות שלא ללכת עם הקלאסיקה אבל גם לא להתנתק ממנה לחלוטין בוחרות במראות רטרו שמאפשרות חוויה קלאסית, אבל מראה ייחודי ואכן התוצאות מרשימות ונפלאות. כמובן שאבני חן ויהלומים ניתנים לשיבוץ בכל סוגי הטבעות, כך שמי שרוצה את היהלום הגדול לא מנועה ממנו בכל סגנון אשר תבחר.
  3. עיצוב ישראלי מקורי – עוד אפשרות מרעננת אלו הן טבעות הבוטיק אשר מעוצבות על ידי מעצבים ישראליים שמביאים איתם הרבה מאד מעוף. כדאי לדעת שטבעות מעוצבות יכולות להגיע בעיצוב קיים, אבל אפשר גם לעצב טבעות אירוסין בהתאמה אישית יחד עם המעצבת ובכך להבטיח ייחודיות אולטימטיבית של טבעת האירוסין שלנו.

שיהיה בשעה טובה ובמזל טוב.

טבעת אירוסין

באותו נושא
תכשיט יוקרתי
כמה עולה צמיד טניס

אחד התכשיטים היותר מעניינים, מיוחדים ושובים את העין כבר ממבט ראשון הינו התכשיט שזכה לכינוי צמיד טניס. מדובר בצמיד מחומר יקר, בדרך כלל זהב או

קרא עוד »