חיפוש

3 סיבות שבגללן צריך להזמין טכנאי בר מים

בר המים במשרד שלנו משווע כבר כמה ימים לתיקון. אבל מסיבה לא ברורה, אף אחד מהעובדים שאחראיים על התפעול של המטבח לא חשבו בכלל לפנות אל טכנאי שיבצע תיקון. חשבנו שהדרך הטובה ביותר להעלות אצלם את המודעות לצורך בתיקון היא לכתוב מדריך ולתלות אותו בסמוך לבר המים, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים. בחרנו לפרסם אותו ברשת, כדי שהוא יהיה זמין גם עבור אחרים שחווים את אותו מצב.

 

הרקע לכתיבת המדריך

המדריך הנוכחי נכתב לאחר שחווינו את אותה סיטואציה שתוארה לעיל כבר פעמיים בתקופה האחרונה. שכן, בכל פעם, היינו צריכים לפנות אל הגורמים האחראיים ולציין בפניהם שישנה תקלה. הם, באופן שאינו ברור לנו ציינו בפנינו שלדעתם זו לא סיבה להזמין טכנאי בר מים.

כך שהבנו שאנחנו צריכים להחריף את צעדנו ולעשות משהו משמעותי שיאפשר לנו להשתמש בבר המים כרגיל מבלי לרוץ אל הסופר בכל כמה דקות ולקנות בקבוקי מים מינרלים, פשוט כי מישהו במשרד לא רואה סיבה להזמין טכנאי.

 

סיבה מספר 1 להזמין טכנאי בר מים – המים מטפטפים ללא הפסקה

הסיבה שגרמה לנו הפעם לפנות אל הגורמים שאחראיים על המטבח בבקשה להזמין טכנאי בר מים נוגעת לעובדה שהמים מטפטפים ללא הפסקה. כך שאם נניח כוס מים למשך שעה על המתקן, היא תתמלא לאיטה. פשוט חבל על המים שמתבזבזים עם הזמן. גם מבחינת העובדה שצריך לחסוך במים וגם בגלל התשלום על חשבון המים שצפוי להיות בסופו של דבר גבוה מהממוצע. אם המים מטפטפים גם אצלכם – זה הזמן לפנות לטכנאי.

 

סיבה מספר 2 להזמין טכנאי בר מים – המים לא קרים

אם אתם לוחצים על הלחצן של המים הקרים ומקבלים מים פושרים, דעו שאתם לא הוזים. כנראה שבאמת ישנה תקלה בקירור המים. ההמלצה שלנו היא לא לבצע את אחת מהפעולות הבאות:

  • להוסיף קרח מהמקפיא
  • לחכות שהמים יתקררו באורך פלא
  • לנסות להניח את בר המים בתוך המקרר

תשכחו מכל הניסיונות הללו ופשוט צרו קשר עם טכנאי של בר מים.

 

סיבה מספר 3 להזמין טכנאי בר מים – המים לא יוצאים

ניסיתם ללחוץ על הכפתור מספר פעמים והמים פשוט לא יוצאים? אם ניסיתם לנתק את המכונה והחזרתם אותה והמצב עדיין קיים, צריך לפנות בהקדם האפשרי וללא היסוס לטכנאי שיתקן את התקלה. ככל שתיצרו עמו קשר בשלב מוקדם יותר, כך תוכלו ליהנות ממים צוננים ו\או חמים במהירות.

 

כמה מילים לסיום המדריך

עד כאן המדריך שסייע לכם להכיר מקרוב את 3 הסיבות שבגללן צריך להזמין טכנאי בר מים. כעת, כשידועות לכם הסיבות הללו, נותר לכם לגשת אל בר המים, לבדוק איזו סיבה מתרחשת אצלכם וליצור קשר עם טכנאי שיגיע לסדר אותה. מאחלים לכם שלא תדעו עוד תקלות כאלו.

בר מים

באותו נושא
שירותי SEO
יהונתן כהן הוא המפקח

בתור בעלי עסקים או מנהלי חברות, לעיתים אנחנו עלולים להרגיש שהעסק שלנו לא נמצא במקום שבו היינו רוצים לראות אותו. אחת הסיבות המרכזיות לזה היא

קרא עוד »
איש תחזוקה
3 שירותים שמציע אדריכל

  אנו רואים את השמות של האדריכלים חתומים בכניסה לבניינים ועל שלטים גדולים שמוצבים לצד מבנים בבנייה, אבל לא תמיד אנחנו מבינים מה עושה אדריכל

קרא עוד »