חיפוש

4 גורמים שצריך לקחת בחשבון לפני שליחת רכב לפירוק

שליחת הרכב לפירוק עשויה להיות עניין מורכב עבור מי שלא ביצעו את ההליך בעבר. שכן, מדובר בעניין שמצריך היכרות עם 4 גורמים חשובים שצריך ליישם אותם על הצד הטוב ביותר. ריכזנו את הגורמים האלה במדריך הנוכחי, כדי להעלות את המודעות לנושא ולהקל על מי שמתכננים לבצע את ההליך בקרוב. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתכירו באינפורמציה הדרושה.

 

גורם מספר 1 – שיווי הרכב

ישנה סברה שגויה שלפיה, מסירת הרכב לפירוק מצריכה תשלום מצד בעל הרכב. מדובר בטעות חמורה שראוי להימנע ממנה. שכן, ההפך הוא נכון. הגורם שיקבל את הרכב מכם יצטרך לשלם עבור הרכב בהתאם לשווי שלו. נסביר שאין תג מחיר קבוע לכל הרכבים שמגיעים למגרש. שכן, יש רכבים חדשים יותר, רכבים עם חלקים יקרים יותר או פחות ועוד. לכן, עליכם לבדוק מראש מה שווי הרכב שלכם, רגע לפני ההגעה למגרש. כך תוכלו להיות בטוחים שלא יציעו לכם סכום נמוך מידי שיגרום להפסד משמעותי.

גורם מספר 1 – שיווי הרכב 

גורם מספר 2 –  אמינות בעל המקצוע

תוכלו להתמודד עם הגורם הקודם על הצד הטוב ביותר, במידה ותבדקו מראש את אמינותו. שכן, יש כל מיני בעלי מגרשים שמקבל לידיהם מידי יום רכבים לפירוק. חלקם פועלים בהגינות, בעוד אחרים יעדיפו להתנהל שלא בדרך הישר. ההמלצה היא לקרוא חוות דעת על מגרש מסוים שנמצא בקרבת מקום מגוריכם. תוכלו להגיע למידע אמין תוך קריאת פוסטים שנכתבו לאחרונה ברשתות חברתיות או בפורומים שיש בהם אנשים שמסרו בעבר רכב לפירוק  ויש להם ניסיון רב עם ההליך.

 

גורם מספר 3 – לוחית הרישוי

מכירה של רכב לפירוק מצריכה הסרה של לוחית הרישוי של הרכב. נדגיש שהסרה זו בפני עצמה אינה מספיקה. שכן, תצטרכו גם לבטל את הרישיון. אתם הרי לא רוצים לגלות שמישהו ישתמש בכלי הרכב שלכם לאחר מסירתו למגרש. תרחיש שכזה עלול לסכן אתכם ואת חייהם של אנשים אחרים. היכרות עם גורם זה תאפשר לכם למסור את הרכב בראש שקט ובידיעה שלא תראו אותו שוב על הכביש.

 

גורם מספר 4 – אפשרות לשליחת גרר

הגורם האחרון שיוצג במדריך זה נוגע לשינוע של הרכב באמצעות גרר למקום היעד. ההמלצה היא לשאול את בעל המגרש מראש אם הוא מספק שירותי גרר למי שמוסרים את רכבם לפירוק. כדאי לבחור במי שמעניק את השירותים האלה, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שתוכלו למסור את הרכב בקלות מבלי לברר בהליך המורכב בעלי מקצוע נוספים.

 

השורה התחתונה – עכשיו אפשר לשלוח את הרכב לפירוק

בשלב זה יש בידיכם את 4 הגורמים העדכניים שחשוב לקחת בחשבון רגע לפני ששולחים את הרכב לפירוק. בשלב זה נותר לכם רק ליישם ולהיות בטוחים בכך שביצעתם את ההליך על הצד הטוב ביותר.

רכב לפירוק

באותו נושא
מה זה רכב תפעולי?
מה זה רכב תפעולי?

אנשי מקצוע רבים יכולים להפיק תועלת רבה מרכב תפעולי אמין ובטוח להובלת נוסעים, ציוד מכני וכלי עבודה בנוחות מירבית ותוך שמירה על בטיחותכם. מתאים במיוחד

קרא עוד »