חיפוש

4 דברים שחובה לשאול את תקליטן החתונה לפני שסוגרים אתו

אפשר לחלק את כל אירועי החתונות שנחגגו מאז ומקדם ל-2 סוגים: חתונות עם מוזיקה טובה וחתונות בלי, כשהסוג השני נועד לכישלון חרוץ.

אין אפס, לאפקט הצליל בחתונה יש משמעות עצומה על האווירה, על ההווי ועל השמחה.

ולתכלס, איך תדעו שהתקליטן שבחרתם באמת הולך לעשות לכם שמח, ורחבת הריקודים שלכם באמת עתידה להיות עליזה באופן שמימי? לפניכם שאלות המאסט שבלעדיהן אתם לא יוצאים לחתונה. הכה את המומחה.

 

לא אומרים "יהיה טוב" – בלי שמבררים קודם היטב

במקרה של היערכות לחתונה שיטת ה"סמוך" אינה השיטה המומלצת לתכנון נאות, שכן לא הייתם רוצים לפגוש ביום החתונה שלכם תקליטן ברמה בינונית ומטה, שבנה עליכם שאתם תביאו את הציוד. את כל השאלות חשוב לשאול לפני, כדי לא להגיע ליום החתונה ורק אז לחפש תשובות. אם כך, אלה שאלות חשוב עד קריטי שתשאלו תקליטן לחתונה? לפניכם הפירוט המלא.

 

בכללית DJ

בדרך כלל לפני התקליטן נערכת פגישה רשמית עם התקליטן כדי לתאם ציפיות. לאחר שתתיישבו, תשתו משהו ותתרשמו מדמותו של התקליטן, חשוב להתחיל לשאול אותו שאלות כלליות: על סגנון החתונות שהוא מפיק, סוג המוזיקה שהוא מביא, כמה שנים הוא בתחום והאם הוא נוהג לשלם עבור אקו"ם או שזה מתפקידכם. כבר מההתחלה תוכלו לראות האם זהו התקליטן עליו חלמתם, או שמתחשק לכם לקחת את הרגליים במהירות ולפגוש בתקליטן אחר.

 

"מכיר את אולם החתונה שלנו?"

שימי אוחיון בעל חברת קלאמוס – תקליטן לחתונה מהנודעים בארץ, בעל ותק של 17 שנה בעולם המוזיקה, מעניק לנו מניסיונו כאחד שכיכב באירועים של סלבס מהשורה הראשונה והיה שותף באירועים הנוצצים ביותר באזור המרכז. שימי טוען כי חשוב ביותר לוודא שהתקליטן מכיר את אולם החתונה שלכם היטב, יודע מה טיבו של הסאונד במקום, מה איכות האקוסטיקה ואיזה ציוד נלווה נדרש כדי שהמוזיקה תשחק בתפקיד הראשי בחתונה.

 

לא שוכחים לשאול גם על הפרטים הקטנים

אם הגעתם לשלב הזה ואתם סגורים על התקליטן שבחרתם, אל תשכחו בלהט ההתרגשות לשאול עוד כמה שאלות טכניות דחופות כמו:

  • מה מחיר של ערב מוזיקה מקצה לקצה כולל כל הנלווה?
  • במידה והאירוע נדחה או מתבטל, מה הנהלים במקרה כזה?
  • האם התקליטן מגיע לבדו או שהוא מביא עמו איש צוות נוסף לתגבורת וסיוע?
  •  מתי התקליטן מגיע לאולם והאם יש הגבלה בשעות?

אגב, אם כבר מדברים על זמני האירוע, התקליטן שימי אוחיון דוגל באירוע ללא הגבלה "כשיש לחץ של זמן ההנאה נפגמת", כך הוא טוען מניסיון, ולכן הוא עצמו מקיים רק אירועי "ללא הגבלת שעות כלל".

 

לא יוצאים מפגישה עם תקליטן בלי לדעת ה-כ-ל

אחרי שביררתם את כל הנכתב לעיל, הגיע הזמן שתבחרו יחד עם התקליטן את המוזיקה האהובה עליכם. אל תשכחו לבחור שירים לכל שלב בחתונה: חופה, אוכל, אווירה וריקודים. חבר'ה, אחרי "חריש" כזה של שאלות, אין ספק שהאירוע שלכם הולך להיות סופר מוזיקלי. מזל טוב!

אמן

 

 

באותו נושא