חיפוש

4 טיפים לנכנסים לתהליך גירושים

נשים וגברים שנכנסים לתהליך גירושין, שומעים לא פעם טיפים רבים שנמסרים מצד הורים, דודות, שכנים וקולגות. אלה מגיעים עם רצון טוב, אך הם עשויים למסור מידע שגוי שיוביל לביצוע טעויות. מדריך זה עולה לאתר, כדי להציג בפניכם את הטיפים הטובים ביותר שנבדקו על ידי בעלי מקצוע שמכירים בתחום. הישארו כאן ותוכלו לדעת מה עליכם לעשות וממה כדאי להימנע.

 

תשמרו על דיסקרטיות

החלטתם להתגרש אבל עדיין לא התחלתם בהליך הרשמי? אם כך, כדאי שתשמרו את העניין לעצמכם. ניתן כמובן להסתייע באנשי מקצוע שיקשיבו לרחשי ליבכם. מדובר לצורך הדוגמא בפסיכולוגים, יועצים זוגיים ועוד. קחו בחשבון שהשיחות שתערכו על בן או בת הזוג מול חברים או שכנים, עשויות לעבור מפה ולאוזן ולהגיע אליו בסופו של דבר. תרחיש שכזה עלול לפגוע בכם, כך שראוי להימנע ממנו.

 

תבחרו בעורך הדין הטוב ביותר בתחום

מי שערכו לאחרונה חיפוש אקראי ברשת אחר עורכי דין שעוסקים בדיני משפחה, יוכלו לציין בפניכם שקיים היצע רחב מאוד של אפשרויות. אנחנו כאן כדי להדגיש שלא כל עורכי הדין נחשבים לאיכותיים ומומלצים. נציע לערוך חיפוש נרחב בנושא ולקרוא חוות דעת שנכתבו על עורכי דין בפלטפורמות שונות, לדוגמא: לשונית הביקורות של גוגל, פורטל גירושין Lawlink ופורומים שעוסקים בענייני משפחה.

זוג גרוש עם עורך הדין שלהם

תדברו אמת לאורך כל הדרך

הימנעו ממסירת מידע שקרי בתחילת ובמהלך הפרידה. שכן, יש כל מיני דרכים לאמת את הנתונים שאתם מוסרים הלאה. נסביר לצורך הדוגמא שיש גברים שמדווחים על הכנסה נמוכה יותר מזו שהם מקבלים בפועל. כאשר המטרה היא לשנות את גובה דמי המזונות שצריך לעבור לאם. שכן, נשים רבות פונות לקבלת עזרה מצד הקליניקה לסיוע משפטי לנשים בעניני משפחה שחושפת את השקר בפני בית המשפט. זו ההזדמנות לגלות ששיעור המזונות נקבע ביחס לצרכי הילדים, כך שהוא לא תלוי רק במצבו הכלכלי של האב.

 

פנו לקבלת ליווי מקצועי בהקדם האפשרי

כידוע, הליך הגירושים מחייב הסתייעות מצד אנשי מקצוע שעוסקים בתחומים שונים. זו ההזדמנות לגלות שעליכם לפנות עוד היום לקבלת הליווי הדרוש לכם. שכן, בעלי המקצוע ימסרו לידיכם את הכלים שיובילו להתנהלות נכונה מתחילת הדרך ועד סופה. נדגיש שיש שורה ארוכה של מומחים שיוכלו לעמוד לצידכם מרגע ההחלטה, למשל:

  • עורכי דין
  • פסיכולוגים
  • יועצים פיננסיים ועוד

 

מילים אחרונות לסיום

אנשים שצפויים להיכנס להליך גירושים בקרוב, צריכים לשמור על דיסקרטיות, לבחור בעורך דין מומלץ, לדבר אמת לאורך כל הדרך ולקבל ליווי מקצועי מצד גורמים שונים. בשלב זה אתם מכירים ב – 4 הטיפים החשובים הללו מקרוב, כך שנותר לכם רק ליישם אותם בהתאם לסדר הופעתם ולהיכנס להליך המורכב. נאחל בהזדמנות זו שתעברו את הגירושים על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה על מערכת יחסית טובה עם הגרושה או הגרוש.

מדיטציית גירושין

באותו נושא
זוג פלוס שתים
איך לשפר את החיבור עם הילדים?

 עם העידן הטכנולוגי שרק הולך ומתפתח בצעדי ענק, קשה שלא להתוודות שהקשר המשפחתי הולך ונהיה קשה יותר, וילדים רבים מתנתקים מפעילויות חברתיות בקרב המשפחה, משום

קרא עוד »