חיפוש

4 יתרונות בעבודה בארצות הברית

רבים מאתנו מכנים את ארצות הברית כ –"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות". שכן, זו מקבלת בשעריה אנשים מסוגים שונים שמחפשים עבודה בזמן שהם בתחתית ויוצאים ממנה לאחר זמן מה עם כסף רב. מדריך זה יצא לבדוק מהם היתרונות שנוגעים להליך העבודה ביעד המבוקש, כדי להציגם בפני כל המתעניינים שמתלבטים בנושא. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתגלו את האינפורמציה שרציתם לדעת, אבל לא ידעתם את מי לשאול.

 

יתרון מספר 1 – אפשר לחזק בקלות את השליטה בשפה האנגלית

נשים וגברים שעבדו בעבר בארצות הברית, ציינו שההעסקה שם אפשרה להם להכיר את השפה (הנפוצה ביותר בעולם) על כל בוריה. לדבריהם, השיח היום – יומי עם דוברי אנגלית, הקל עליהם והעשיר את אוצר המילים שהיה ברשותם טרם הטיסה ליעד. מדובר ביתרון משמעותי, עבור מי שרוצים לחזק את השפה השנייה שלהם במינימום מאמץ.

שפה אנגלית ‏

יתרון מספר 2 – אפשרויות תעסוקה מגוונות

אפשרויות התעסוקה בישראל מצומצמות למדי. מי מכם שחיפשו אחר עבודה לאחרונה, כנראה שמו לב שיש חברות מסוימות שתמיד מחפשות עובדים. מדובר במרבית המקרים במי שמציעות משרות משעממות שאף אחד לא רוצה לקחת בהם חלק. כנראה שלא תופתעו לשמוע שהמצב אחר בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. שכן, יש היצע רחב של עבודה בארצות הברית, כך שכל אחד יכול לבחור את התחום המתאים לו ביותר, לדוגמא:

  • מכירות
  • הובלות של בתים ומשרדים
  • אבטחה
  • שירות טלפוני ועוד

 

יתרון מספר 3 – הכנסה גבוהה יותר

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק ביתרונות של עבודה בארהב מבלי לציין את פוטנציאל ההכנסה שנחשב לגבוה יותר באופן משמעותי. נסביר ששוק העבודה האמריקאי מספק הכנסה גבוהה הרבה יותר מזו שמוצעת בישראל. אם לא די בכך, יש שני יתרונות נוספים שנלווים ליתרון העיקרי שצוין בפסקה זו. הראשון נוגע לסיכויי הקידום הגבוהים במקומות העבודה השונים. השני נוגע למשכורות תחרותיות עם הזדמנויות טובות לקבלת בונוסים והטבות משתלמות.

 

יתרון מספר 4 – נוף אחר

אין לנו מקום אחר מלבד ארץ ישראל, ובכל זאת, לפעמים זה טוב לשנות את האווירה לזמן קצר. הרי לכולנו נמאס לעמוד שעות בפקקים, לחפש חנייה לאורך זמן ולקבל בסופו של דבר משכורת נמוכה שלא מספיקה לתשלום שכר הדירה (שלא נדבר על ההוצאות השוטפות). כל אלה מובילים אותנו להצגת היתרון האחרון של מדריך זה – שינוי אווירה ונופים. שטחה של ארצות הברית גדול מאוד, כך שתוכלו למצוא את מקום העבודה עם הנוף והאקלים המתאימים לכם ביותר.

 

מילים אחרונות לסיום

אלה היו 4 היתרונות הבולטים ביותר שבאים לידי ביטוי בעת עבודה בארצות הברית. כעת אתם מכירים בהם, כך שתצטרכו רק לבחור את המשרה המתאימה לכם ביותר ולשלוח קורות חיים, כדי לבדוק את ההתאמה. נאחל שתתקבלו בסופו של דבר ותיהנו מהיתרונות הבסיסיים הללו ומאחרים שיתלוו אליהם לאורך הדרך.

עובד בארצות הברית

באותו נושא