חיפוש

5 דברים שחובה לעשות לקראת רילוקיישן

כל רילוקיישן הוא הרפתקה חדשה. על מנת שתוכלו ליהנות מוודאות, ולהרגיש שהשליטה ביידכם, ישנם מספר דברים אותם עליכם לדעת לפני. דברים שחובה לעשות לקראת רילוקיישן, קדימה, בואו נתחיל.

 

גילאי בני המשפחה

בכל רילוקיישן, ישנה חשיבות רבה לגילאי בני המשפחה. גילאי ההורים והילדים, משפיעים על החלטות רבות, לרבות אזור מגורים, קרבה לגנים או בתי ספר ועוד. מלבד זאת, לגילאי בני המשפחה השפעה גם על פוליסת הביטוח הרפואי, קבלה למשרות וכדומה. רילוקיישן עם אושן, יהפוך לכם את המעבר לפשוט וקל.

 

תקציב

חלק מרכזי בתכנון הרילוקיישן הוא בדיקת מסגרת התקציב שלכם. מסגרת התקציב שלכם תשפיע על כלל הבחירות במעבר, החל מאזור מגורים, דרך הדירה עצמה וכלה במסגרות לילדים. במסגרת התקציב שלכם, יש לכלול גם את המיסים אותם יהיו עליכם לשלם בעת הרילוקיישן.

 

בחירת המיקום

דבר חשוב שחובה לעשות לקראת רילוקיישן הוא בחינת אזור המגורים. ישנה חשיבות רבה לבחון את איכות החיים, הקרבה לתחבורה ציבורית ולאזורים מרכזיים, וכן לבחון את רמת הפשיעה באזור. לצד כל אלו, ישנה חשיבות רבה לבחון את האוכלוסייה המתגוררת באזור, את התשתיות, את המרחק ממקום עבודתכם, וכן את המסגרות השונות בתי הספר והגנים באזור.

 

למידת השפה

בכל רילוקיישן ישנה חשיבות רבה ללמוד את השפה טרם המעבר. אם המדינה אליה אתם עוברים דוברת אנגלית, המעבר יהיה רך יותר, אך אם לא, אי ידיעת השפה עלולה להוביל לקשיים רבים.

 

פוליסת ביטוח בריאות

בין הצעדים החשובים ביותר לקראת הרילוקיישן הוא בחירת ביטוח בריאות. יש לוודא כי פוליסת ביטוח הבריאות עונה על צרכיהם של כלל בני המשפחה. לעיתים, מקום העבודה דואג לביטוח בריאות לעובד ולעיתים אף לכלל בני המשפחה, בשל כך, ישנה חשיבות רבה לבדוק זאת טרם המעבר. כמו כן, גם אם מקום העובדה מספק ביטוח בריאות, יש לבחון האם הפוליסה עונה על צרכיהם של כלל בני המשפחה.

 

הכנת הילדים

צעד חשוב לפני הרילוקיישן, הוא הכנת הילדים למעבר. הכנה מוקדמת, תסייע להסתגלות והתאקלמות קלה יותר. חשוב להיות כנים עם הילדים, לשתף אותם ולהסביר להם, ולהציג את הרילוקיישן באור חיובי. עם זאת, חשוב להסביר לילדים גם את הקשיים העלולים לצפוף, ואת הרגשות שהם עלולים לחוות.

 

עצות הזהב – 5 דברים שחובה לעשות לקראת רילוקיישן

כל רילוקיישן הוא הרפתקה, אך על מנת להרגיש וודאות ושליטה, ישנם מספר דברים שחובה לעשות לקראת המעבר. בכל שלב בדרך למעבר, יש לקחת בחשבון את גילאי בני המשפחה. הגדרת מסגרת התקציב שלכם, בחינה מקיפה של מקום המגורים, למידת השפה של מדינת היעד, רכישת פוליסת ביטוח בריאות העונה על צרכי כלל בני המשפחה, וכן הכנה מוקדמת של הילדים לקראת המעבר, הם 5 הדברים שחובה לעשות לקראת רילוקיישן.

רילוקיישן

באותו נושא