חיפוש

5 טיפים לעיצוב חדר ניו בורן חלומי

מזל טוב! אין ספק כי הרגע הזה בו הפכתם להורים לתינוק או תינוקת מתוקים, הוא הרגע הכי מרגש בעולם. אך מרגשות – למעשים. איך מכינים את הבית לקראת בואו של הנסיך הקטן ויוצרים חדר ניו בורן חלומי שמאפשר מצע נעים ונוח לתינוק המתוק? קבלו את הטיפים המובילים, בעזרתם גם אתם תוכלו ליצור חדר ניו בורן חלומי במיוחד.

 

קצת על חדר הניו בורן

הדבר הראשון שיש להקפיד בחדר ניו בורן – הוא על הבטיחות כמובן. ולכן, הקפידו לאורך כל הדרך להשתמש רק בחומרים ידידותיים לסביבה, וכמובן לא בחומרים רעילים או שאינם בטוחים לשימוש. בנוסף, הימנעו מחפצים חדים או ממילוי הרצפה בחפצים שונים על מנת למנוע נפילה של המבוגר אשר מוציא את התינוק מן העריסה.

צמחייה מלאכותית

לגרום לתינוק להתפתח ולצמוח

בעזרת צמחיה מלאכותית בחדר הניו בורן, גם אתם תוכלו לאפשר לתינוק שלכם לקבל את האווירה החלומית אותה רק צמחייה יכולה ליצור. ייתכן כי אתם חובבי צמחים וגם התינוק דומה לכם 😊 אך כדי לשמור על בטיחות התינוק, בשום פנים ואופן אין לשים לידו צמחייה טבעית, כיוון שהדבר עלול לזמן חרקים ובעלי חיים שכמובן אינם בריאים לסביבת התינוק הטרי.

 

צבעו את קירות החדר

תינוקות מבחינים כבר מגיל צעיר מאד בצבעים, ובמיוחד בצבעים חדים או זורחים. כדי לעורר גירויים אצל התינוק, ההמלצה היא לצבוע את קירות החדר בצבעים עזים אשר יעוררו בו עניין. אם אתם מעוניינים להשאיר את הקיר כמו שהוא ולא לפגום בו, תוכלו גם לתלות טפטים בצבעים שונים על הקיר שממול לעריסה ואפילו לחפות את הקיר בשטיח מלא סגנון וצבע על מנת שהתינוק ימצא בו עניין.

 

שידה שתארגן את כל הציוד התינוקי

אתם מעוניינים שחדר התינוק יהיה תמיד מאובזר אך מסודר? הקפידו על שידת תינוק אשר תאפשר לכם לאחזן את כל הציוד והביגוד של התינוק, בצורה נוחה ופרקטית. כך חדר הניו בורן יכיל בתוכו את כל הציוד הדרוש, אך מבלי שהדבר ייצור בלגן.

צמחייה מלאכותית

תזכרו את עצמכם בתוך החדר

אמנם, רוב אביזרי הריהוט והעיצוב של הניו בורן המתוק, כוללים את מה שמתאים לגילו הרך. אך אל תשכחו שמי שנמצא אתו כל היום – זה אתם בעצמכם! ההורים! ולכן, צרו לעצמכם פינת ישיבה או ספה נוחה, בה תוכלו לשבת כאשר אתם מאכילים את הילד ומטפלים בו, וכך החדר יהפוך גם לזירה אישית שלכם.

 

תאורה רכה ומפנקת

בחדר ניו בורן, ההמלצה היא לשים תאורה רכה ומפנקת, ולא תאורה עוצמתית אשר עלולה לסנוור את התינוק הרך ולגרום לו להיבהל מן העוצמה. התאורה הרכה והטבעית, תאפשר לתינוק להרגיש הרבה יותר רגוע בתוך החדר שלו.

 

לסיכום

כדי ליצור חדר הניו בורן המושלם, כדאי להשתמש בטיפים הבאים: צמחייה מלאכותית, קירות צבועים, שידה מארגנת, כורסא להורים ותאורה רכה.

צמחייה מלאכותית

באותו נושא
סלון מעוצב
טיפים לעיצוב פנים לסלון

עיצוב הסלון עשויה להיות מטלה מורכבת עבור אנשים רבים. שכן, אף אחד מאתנו לא למד עיצוב במהלך הלימודים בבית הספר או בתיכון. מדובר במידע שנרכש

קרא עוד »
חלון פתוח
מהו חלון באוהאוס

באוהאוס הוא סגנון אדריכלי ועיצובי המתאפיין בפשטות, קווים ישרים ונקיים. הבאוהאוס היה סגנון העיצוב השולט ברחבי העולם משנות ה- 30 ועד שנות ה – 60

קרא עוד »