חיפוש

5 סיבות להזמנת פרגולה מאסטר

בימי הקיץ החמים בישראל, אנשים רבים נוהגים לארח את חבריהם ובני משפחתם במפגשים במזג האוויר החם.

אולם, עם הטמפרטורה בקיץ שמתחממת ככל שמתקדמת העונה, כדאי לשאול האם יש לכם מרחב חיצוני הולם בכדי לשמור על אפשרות לארח במקום מוצל וצונן גם בחודשי הקיץ החמים?

אחת הדרכים הטובות ביותר לייצר מקום אירוח מוצל וצונן תוך הנאה בחיק הטבע שבביתכם היא על ידי הזמנת פרגולה. כיום השוק יודע להציע מגוון רחב של פרגולות בזול, העשויות מאלומיניום או מעץ.

פרגולות לא משמשות רק מקום אירוח מצוין לכל אורך השנה, אלא גם מוסיפות ערך לטווח הארוך בביתכם.

ריכזנו עבורכם מספר סיבות בגינן כדאי לכם להזמין פרגולת מאסטר.

 

פרגולות מרחיבות את שטח האירוח הביתי שלכם

ישראל היא מדינה יפיפייה, בעלת מזג אוויר מפואר ויחסית נעים, לכן האירוח בחוץ אפשרי ברוב ימות השנה.

אם גם אתם נהנים לארח אירועים בביתכם, שקלו התקנת פרגולה בכדי להמשיך את החגיגות לאורך כל השנה.

אם תתקינו פרגולה בבית, תוכלו להוסיף ריהוט חוץ ומנגל ובכך להפוך את המרחב החיצוני שלכם לאזור אירוח תמידי, מוצל וקריר.

 

פרגולות שומרות על אזורי החוץ שלך

ללא פרגולה, אתם עלולים להימנע מבלות הרבה בגנה בחודשי השנה החמים יותר. בנוסף, פרגולות עם הצללות רופפות הן הטובות ביותר לכך, מכיוון שהן נועדו לשפר את זרימת האוויר ולאפשר לאוויר החם לברוח.

אנשי הצוות בפרגולה מאסטר יעזרו לכם לתכנן את בניית הפרגולה בגינה, כך שתעמוד באקלים באזור הגיאוגרפי שלכם ותתאים לתקציב שלכם.

 

עיצוב שמתאים לסגנון הקיים בביתכם

במידה ואתם חוששים שסגנון הפרגולה יפר את העיצוב שקיים בביתכם או מחוצה לו, אז אל דאגה. בהזמנת הפרגולה יוכלו לעזור לכם לעצב כל פרגולה בהתאמה לצבע ולסגנון הקיים בבית שלכם.

תוכלו לבחור פרגולה מודרנית יותר, או לחילופין פרגולה בעיצוב כפרי, תוכלו לבחור בפרגולה מעץ או בפרגולה עשוית אלומיניום, ואף כזו שעשויה מאלומיניום ועיצובה דמוי עץ.

 

פרגולות מגדילות את ערך הבית שלכם

עבור רוכשי בתים פוטנציאליים, מרחב חיצוני ואטרקטיבי בו הם יכולים לדמיין את עצמם מבדרים את חבריהם ובני משפחתם מהווה יתרון אדיר.

אם בעתיד תחליטו למכור את הבית שלכם, פרגולה בנויה היטב תהווה עבורכם נקודת מכירה חזקה. מסיבה זו, חשבו על התקנת הפרגולה כהשקעה לטווח הארוך שתתרום משמעותית לערך הכולל של ביתכם.

 

פרגולה מאלומיניום בנויה לעמידה בתנאי טבע קשים

אם תבחרו להתקין פרגולה מאלומיניום, תיהנו מפרגולה מחומר שאינו מחליד, אלא נשאר כמו שהוא – חדש, נוצץ ומבריק, ללא חלודה ואבק.

למעשה, זוהי השקעה שאינה תלויה בתחזוקה לטווח הארוך, שכן החומר אינו מצריך תחזוק שוטף.

אלומיניום הינו יסוד שאינו נדרש כלל לשום חומר מצפה להגנה מפני נזקי הסביבה ובפרט – נזקי חלודה. לכן הוא חומר משתלם ביותר לקנייה בשל תנאי העמידות המשופרים שהוא מספק. לפרטים נוספים היכנסו לאתר פרגולה מאסטר.

 

גינה

באותו נושא