חיפוש

5 עובדות חשובות על הדרכת כיבוי אש לעובדים

כאשר יש לנו עסק משלנו, יש לנו המון אחריות על הכתפיים. אנחנו צריכים לדאוג לכך שהעסק שלנו יתפתח, צריכים לדאוג לעובדים שלנו ולזה שתהיה אווירה נעימה במקום העבודה. אחד הדברים שאנחנו גם אחראים עליו הוא בטיחות העובדים. שריפות הוא דבר שיכול לקרות ולכן יהיה להיות טוב להעביר לעובדי החברה הדרכת כיבוי אש. אנחנו ניתן 5 עובדות חשובות על הדרכה שכזו.

 

1. הסיבה

חשוב מאוד לעשות הדרכת כיבוי אש לעובדים שלכם. הסיבה לכך היא המצב הגיאופוליטי של ישראל, האקלים ובנוסף גם הצפיפות באזורים מסוימים של הארץ. בכל שנה, פורצות בישראל בין 45-50 אלף שריפות ולכן, חשוב שהעובדים ידעו איך להתמודד במצב כזה.

 

2. תגובה מהירה

גם אם תעשו הדרכה לעובדים שלכם וגם אם תשקיעו מאמצים כדי למנוע שריפות, שריפות עדיין יכולות להתרחש. הדרכות כיבוי אש נותנות כלים אשר יעזרו לעובדים שלכם להגיב בצורה מהירה. הם ילמדו איך לפנות בניין בצורה בטוחה ואיך להשתמש ביעילות במטפים. במדינה שלנו יש היסטוריה של פיגועים ואיום רקטות ולכן, תגובה מהירה לשריפה היא קריטית.

תגובה מהירה

 

3. מה לומדים בהדרכה

בהדרה של כיבוי אש לומדים כמה דברים.

  • למנוע שריפות.
  • גילוי אש.
  • נהלי פינוי.
  • טכניקות מגוונות לכיבוש אש.
  • נהלים לאחר פינוי.

 

כל אלו יעזרו לכם במקרה ותתקלו במצב של שריפה.

 

4. שימוש בציוד כיבוי אש

בהדרכה, ילמדו את העובדים שלכם איך להשתמש בציוד כיבוי אש. הם ילמדו להשתמש בצורה נכונה ובטוחה בציוד כיבוי אש – כמו לדוגמה מטפי כיבוי ושמיכות כיבוי. בנוסף, העובדים ילמדו כיצד לתפעל מטף כיבוי, מהו המיקום הבטוח ביותר כדי להפעיל אותו, מהם כיווני הזרם הנכונים ועוד.

 

5. נועה כיבוי ורישוי

נועה כיבוי ורישוי היא חברה אשר מעבירה הדרכות כיבוי אש. היא מתמחה בתחום כבר מעל 15 שנה וכמו שאנחנו יודעים, ניסיון הוא המורה הכי טוב! החברה תתן לעובדים שלכם את הכלים הנדרשים – זאת על מנת לשמור על הבטיחות שלהם.

ההדרכות משלבות תוכן תיאורטי וגם תוכן מעשי. כך בעצם תוכלו להיות רגועים כי אתם תדעו שהעובדים שלכם קיבלו את כל הכלים שהם צריכים. כלים שיהיו שימושיים בעבודה וגם בחיים האישיים שלהם.

 

לסיכום

כאשר יש לנו עסק יש לנו אחריות גדולה על העסק וגם על העובדים שלנו. מדינת ישראל היא מדינה שפורצות בה יחסית הרבה שריפות ולכן חשוב לעשות הדרכת כיבוי אש לעובדים שלכם. הם ילמדו בהדרכה מספר דברים וכך בעצם הם יוכלו להגיב בצורה מהירה וטובה במקרה הצורך.

אחד הדברים שהם ילמדו בהדרכה הוא להשתמש בציוד כיבוי אש. הם ילמדו להשתמש בציוד הזה בצורה טובה ובטוחה. אחת החברות הטובות בארץ אשר עושה הדרכות כיבוי אש לעובדים היא חברת ״נועה כיבוי ורישוי״ – אז אם אתם מתכננים הדרכה לעובדים שלכם, אל תחשבו פעמיים ותפנו לחברה הזאת!

גילוי האש

באותו נושא
שירותי SEO
יהונתן כהן הוא המפקח

בתור בעלי עסקים או מנהלי חברות, לעיתים אנחנו עלולים להרגיש שהעסק שלנו לא נמצא במקום שבו היינו רוצים לראות אותו. אחת הסיבות המרכזיות לזה היא

קרא עוד »
איש תחזוקה
3 שירותים שמציע אדריכל

  אנו רואים את השמות של האדריכלים חתומים בכניסה לבניינים ועל שלטים גדולים שמוצבים לצד מבנים בבנייה, אבל לא תמיד אנחנו מבינים מה עושה אדריכל

קרא עוד »