חיפוש

5 פעילויות מגניבות ליום כיף עם הילדים

סוף סוף הגיעה תקופת החופש, ואתם מוצאים את הילדים דבוקים למסכים ומרותקים לבית? לקחתם שבוע חופש לבלות עם המשפחה ונתקלתם בתופעה הזו? בדיוק בשבילכם ריכזנו כמה פעילויות משפחתיות לנער את הילדים מהמסכים ואתכם מהשגרה!

 

דברים שכדאי לזכור בעת תכנון זמן איכות עם המשפחה

לא תמיד קל לקלוע לרצונות הילדים שלנו, ופערי הגילאים יכולים להשפיע, אז להשראה לפעילויות מומלץ לפנות לאתר של פיברן מתקני משחק. זמן איכות עם המשפחה זה זמן חשוב וצריך לקחת כמה דברים בחשבון זמן התכנון:

  • התאמה לכל הגילאים – כדי שכל הילדים יוכלו להנות כדאי לבחור פעילות שלא תשעמם את הגדולים או תפסול את הקטנים מלהשתתף
  • כיף – מרכיב חיוני בבחירה, תרצו לבחור חוויה מהנה כדי שהילדים יחכו כבר לפעם הבאה
  • מפעיל – אם מטרת יום כיף עם הילדים היא להוציא את הילדים מהבית ולהרחיק אותם מהמסכים, כדאי שהפעילות תפעיל את הגוף
  • מלמד – לא הכרחי אבל בהחלט ערך חשוב, עם לפעילות יש ערך לימודי זה רק יוסיף להעשרת הילדים

 

5 המלצות לפעילויות ביום כיף עם הילדים

 

  1. גן חיות

ביקור בגן חיות מהווה חוויה מלמדת, מהנה, מפעילה, ומאחדת לכל המשפחה. הביקור מרכז את כל המרכיבים החשובים למקום אחד ומאפשר הנאה לכל הגילאים. קשה להמשך למסכים כשיש חיות אקזוטיות במרחק נגיעה ויש הרבה מה ללמוד על עולם הטבע מהביקור.

 

  1. ראפטינג

האם יש חוויה מאחדת יותר מלהתגבר על אחד מכוחות הטבע החזקים ביותר ביחד כמשפחה? אמנם פחות מתאים לפעוטות אך החל מגילאי 4 כל המשפחה יכולה להנות מיום על נהר הירדן המאפשר פעילות גופנית עם השתכשכות במים מרעננים ומקומות רבים לעמור לאכול לאורך הדרך.

 

  1. מסלול מים בצפון

צפון הארץ עמוסה במסלולי טבע מרהיבים, והרבה מהם עוברים דרך נחלים ונהרות היורדים מהר החרמון. השילוב של מסלול הליכה בטבע והשכשוך במים הקרים מושלם לטיול משפחתי ומתאים לכל הגילאים.

 

  1. לונה פארה

לונה פארק הוא מקום מושלם לילדים בכל גיל, עם מתקנים המתאימים למרחב גילאים הכי רחב, בין תינוקות מתחת לגיל שנה ועד למבוגרים. בין אם תרצו להסתובב כמשפחה ממתקן למתקן או לשחרר את הגדולים לחקור לבד את הפארק בעוד אתם נהנים עם הקטנים, זו חוויה מהנה לכל המשפחה.

 

  1. מתחמי נינג'ה

עם עליית הפופולאריות של נינג'ה ישראל יש עלייה במודעות בארץ לפעילות ובריאות גופנית. בנוסף נפתחו ברחבי הארץ מתחמי נינג'ה בגדלים שונים, חלק באוויר הפתוח וחלק מעורבים עם מתחמי ענק של טרמפולינות והפעלות נוספות. יש הבטחה של חוויה מהנה וספורטיבית לכל המשפחה.

 

לסיכום

על אף המגוון הרחב של פעילויות המתאימות ליום כיף לכל המשפחה, לכל משפחה יש את האופי שלה. על מנת למצוא את הפעילות המתאימה לכם כדי להתייעץ עם הילדים ולהשתמש בהמלצותינו למאפיינים החשובים לכל בילוי משפחתי, תהנו!

 

באותו נושא
זוג פלוס שתים
איך לשפר את החיבור עם הילדים?

 עם העידן הטכנולוגי שרק הולך ומתפתח בצעדי ענק, קשה שלא להתוודות שהקשר המשפחתי הולך ונהיה קשה יותר, וילדים רבים מתנתקים מפעילויות חברתיות בקרב המשפחה, משום

קרא עוד »