חיפוש

5 רעיונות למקומות להופעת אמן חושים

אין אטרקציה יותר מרתקת ומעוררת השתאות מהופעה של אמן חושים. בשונה מהצגות תיאטרון או הופעות מוזיקליות, אמן חושים יכול להתאים את הפרפורמנס שלו כמעט לכל מקום ולכל במה. במאמר הבא נציג רעיונות למקומות להופעה של אמן חושים.

 

רק ביום הולדת

להזמין קוסם ליום הולדת? זה כמעט קלישאה. אבל מה לעשות שהקלישאה הזאת עובדת היטב, בייחוד כשמדובר בקהלים צעירים שממש נשבים בקלות באשליותיו של אמן החושים. כך אפשר ליצוק תוכן איכותי ומתאים לאירוע היום הולדת (כנ"ל גם בר מצווה או כל שמחה אחרת) מבלי לשבור את הראש על תוכנית אמנותית מאתגרת ודורשת משאבים.

כמובן שלא כל אמני החושים זהים, וכדאי לבחור באמן בעל מוניטין והמלצות על מנת לקבל אירוע ברמה גבוהה ליום ההולדת שאתם מארגנים. כמו כל בעל מקצוע אחר כמעט, האינטרנט משמש זירה מעולה לקבלת המלצות בנושא, למשל בקבוצות רלוונטיות ברשתות החברתיות, בהקלדת שאילתה ספציפית במנוע החיפוש או בכתובת https://www.mxgems.com.

 

על חושים וגיבושים

זה אולי יכול להישמע מפתיע, אבל הופעה של אמן חושים היא אטרקציה אידיאלית עבור גיבושי צוות וערבי חברה. מצד אחד, נדרש שיתוף פעולה (לא לוחץ מדי) מצד הקהל. מהצד השני, יש כאן ספקטקל שקשה להישאר אדישים אליו שיכול לשמש כנושא מעולה ל"שבירת קרח" בין העובדים השונים.

 

הכי טוב זה ברחוב

הופעות רחוב הן מבין סוגי ההופעות הכי מושכים שיש, בגלל ממד ההפתעה והספונטניות שיש בהם. תתארו לעצכם את הסיטואציה הבאה: אתם חוזרים מהמכולת אחרי שקניתם חלב, ונתקלים במקרה במופע מדהים של אמן חושים. לא תעצרו לראות את ההופעה?

 

סיבה למסיבה

מסיבות כיום הן הרבה יותר ממוזיקה ותאורה מתאימה. בשביל להצליח בהפקת מסיבת מושכת ומלהיבה יש צורך באטרקציות מגוונות מכל הסוגים והמינים. לכן בהחלט אפשר למצוא מקום בין הרחבות השונות, למופע חושים קצבי ומלהיב שיכניס את הקהל לאווירה הקסומה הנדרשת. הופעה במסיבה מציבה אתגר לוגיסטי מסוים (מבחינת התגברות על רעשים, תיחום הגיוני, תאורה הולמת וכדומה) אך היא יכולה השפן שבכובע שיגרום למבלים לנהור דווקא למסיבה הזאת. אחרי הכל אין כמו מנוחה מריקודים עם מופע חושים טוב.

 

חם רותח לוהט

להופעת חימום יצא מוניטין גרוע כהופעה שרק נועדה להעביר את הזמן עד שהאקשן האמיתי מתחיל, אבל זה בהחלט לא חייב להתנהל כך. הופעת חימום שתיעשה בידי אמן חושים איכותי ומנוסה, יכולה לסחוף את הקהל ואף אולי לגרום לו לשכוח לרגע מהמופע המרכזי שעומד להתחיל אוטוטו.

נכון, זה מצריך מעט יצירתיות ופתיחות מחשבתית, אבל למעשה אמן חושים יכול לחמם כמעט כל סוג של הופעה, גם אם מדובר על סטנד אפ או הופעת רוק. כל שצריך זה את האדם הנכון עם הטריקים הנכונים, על מנת לשלהב את הקהל ולהכניס קצת קסם לתוך ההיכל.

אמן חושים בהופעה

באותו נושא