חיפוש

5 שואבי אבק שכל אחד צריך להכיר

ישראלים רבים כבר רכשו שואב אבק.

הוא יסודי, נוח לשימוש, מגיע לכל פינה בחדר ומצליח לקחת איתו את הלכלוכים שאתם לא מגיעים אליהם ולפעמים אפילו לא רואים.

ישנם חברות רבות של מוצרי חשמל שמציעות שואבי אבק, ובכל אחת מהם יש גם מבחר של כמה סוגים.

כדי לעזור לכם לרכוש את השואב שמתאים עבורכם, ריכזנו לכם 5 סוגים שאתם חייבים להכיר.

 

לא רוכשים לפני שחוקרים

כמו לפני כל רכישה של מוצר חשמל כזה או אחר חשוב לבצע מחקר מקיף כדי להבין אילו אופציות עומדות בפניכם ומהי האופציה הכי טובה בשבילכם. כמו מדיחי כלים או מכונות כביסה, גם שואבי אבק מגיעים בדגמים שונים שלכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו, והכל תלוי בצרכים של הקונה. הבאנו לפניכם חמישה דגמים של שואבי אבק שכדאי להכיר לפני שתבצעו את הרכישה.

 

שואב אבק קלאסי

הדגם המוכר והידוע שרובנו מדמיינים כאשר אנחנו חושבים על שואב אבק. השואב הזה מתאים כמעט לכל משימות הניקוי בביתכם – החל מניקוי הספות ועד הוילונות. מצד אחד לא צריך להטעין אותו, אך מהצד השני הוא מוגבל לאורך הכבל שיכול להגביל ולסרבל את הפעולה.

 

שואב אבק אלחוטי

דגם שנכנס בשנים האחרונות לחיינו וסחף עימו בתים רבים. השואב הזה מציע למשתמש חוויית נוחות ללא תלול בשקע חשמל ובלי סרבול של הכבל בדרך. השואב הזה פועל על בטרייה נטענת והחוזק שלה כמובן תלוי בחברה ובדגם.

 

שואב אבק רטוב – יבש

נקרא גם ״שואב אבק חבית״. הוא מיועד לשאיבת נוזלים וחומרים יבשים כאחד. השואב הזה נחשב לשואב חזק יותר עם כח יניקה ושאיבה גדולים יותר ויכול להתמודד עם נקיון של משטחי עבודה רטובים או יבשים. השואב הזה יכול להיות גם לשימוש ביתי אך גם לשימוש תעשייתי יותר במפעלים, בתי חולים וכדומה. יש לציין כי הוא רועש יותר ופחות נוח לתזוזה.

 

שואב אבק רובוטי

גם פה, מדובר בדגמים שנכנסו בשנים האחרונות והיום אפשר לראות אותם בלא מעט בתים. אלו שואבים שפועלים באופן עצמאי לאחר שהגדרנו להם שעות פעילות. הם מתמרנים לבדם ברחבי הבית מבלי שתצטרכו לעזור להם ומתוכנתים כך שידעו לעקוף מכשולים בדרך. עם זאת, יש לציין כי כדאי לפנות להם את השטח לפני שהם יוצאים לפעולה כדי לא לאתגר אותם וליצור אצלהם בלבול כך שינקו עוד פעם ועוד פעם את אותו השטח.

 

שואב אבק לרכב

אם אתם בכלל אנשים שהכי חשוב להם שהרכב שלהם יהיה נקי, ואתם מחפשים שואב שיעזור לכם לשמור עליו כזה, כדאי שתדאו שיש גם דגמים רבים של שואבים קומפקטים ויעילים במיוחד לרכב.

 

תרכשו ותשאבו

אז אלו חמישה סוגים של שואבי אבק שכדאי שתכירו לפני שתרכשו את שלכם, לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו, והכל כמובן תלוי בכן ובשואב שאתם מחפשים.

מכשיר ניקיון

 

באותו נושא