7 יתרונות של דפי נחיתה מעוצבים

אתם בעלי עסק שרוצים יותר למכור ולצבור יותר ויותר לקוחות פוטנציאליים.

שמעתם שדף נחיתה יכול לעזור לכם לקדם את העסק אבל אתם חוששים מלבנות אחד כזה.

כדי להיות בטוחים שבניית דף נחיתה יהיה הדבר הנכון והטוב ביותר לעסק שלכם ריכזנו עבורכם את כל היתרונות שיש בבניית דף נחיתה.

 

מכירה ולידים

דף נחיתה איכותי הרבה יותר טוב מאתר אינטרנט. היתרון בו שהוא דף שמתמקד במשהו אחד וכל המידע (כמו השארת פרטים על מנת שיצרו עם הלקוח קשר וכ'ו) נמצא ממש מול הגולש בדף הנחיתה בלי שהוא יתחיל לחפש איך אפשר ליצור קשר או איפה משאירים פרטים על מנת שיחזרו אליו. אחוזי ההמרה בדף נחיתה הם גבוהים מאוד! זו ממש המטרה שלו לעומת דף אינטרנט רגיל שהוא נורא כללי. דף נחיתה לגמרי יקדם את המטרה שלכם.

 

פשוט ונוח

ברגע שתעצבו את דף הנחיתה בצורה חכמה ואיכותית, הוא יסייע למבקרים בדף שלכם להשאיר פרטים על מנת שיצרו איתם קשר בצורה הנוחה ביותר, ויקדם אתכם למכירת המוצר שלכם בצורה הטובה ביותר. חשוב שתזכרו שכל ליד חם שנכנס לאתר שלכם הוא לקוח פוטנציאלי שבדרך לקנות את המוצר, לכן ברגע שאתם חוזרים אליו שיחת המכירה צריכה להיות הכי נכונה והכי מותאמת ללקוח המתעניין. מכיוון שדף נחיתה הוא דף אחד, הוא צריך להיות בולט וברור וצריך שיהיה בו תיבה על מנת שהלקוח יוכל להשאיר פרטים.

 

תוכן ממוקד

היתרון הכי גדול בדף נחיתה הוא שהכל בו ממוקד וברור, וכל המטרה נמצאת בתוכו. יש כל מיני סוגים של דפי נחיתה מעוצבים – דף שמטרתו לאסוף לקוחות פוטנציאליים (לידים), דף שמטרתו למכור בלבד ועוד. מכיוון שמדובר בדף אחד בלבד שלא מוביל לשום דף נוסף, התוכן בו חייב להיות ברור, ממוקד וענייני על מנת שהוא יקדם וישווק את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

 

גוגל

גוגל אוהב מאוד דפי נחיתה, עד כדי כך שהוא מסייע להפיץ אותם ומקדם אותם אצלו. דפי נחיתה יהיו בראש התוצאות בחיפוש של גוגל, לעומת אתרים רגילים. שווה ומומלץ ביותר.

 

זמן

להקים דף נחיתה לוקח הרבה פחות זמן מהקמת דף אינטרנט רגיל, מכיוון שהוא פשוט יותר ופחות מורכב, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת התכנות, מכיוון ומדובר בדף אחד ולא באתר אינטרנט עם כמה עמודים, ככה שתוך זמן קצר תוכלו לקדם את העסק שלכם.

 

עלות

מכיוון ומדובר בדף אחד ולא באתר אינטרנט שלם, המחיר שלו יהיה נמוך יותר והוא מאפשר הגדלת הכנסות מבלי להשקיע סכום כסף גדול. מעולה לעסקים שבתחילת דרכם ומפחדים מלשפוך כספים מיותרים.

 

רשימת תפוצה

בדף הנחיתה תוכלו לגרום ללקוחות שלכם להצטרף לרשימת התפוצה, לשלוח להם תוכן מעניין ומבצעים שווים, הם יהפכו לקוחות נאמנים שלכם ואתם תראו יותר מכירות ורווחים בעסק.

לסיכום, אין ספק שדפי נחיתה מעוצבים הם הדבר החכם ביותר שתעשו לעסק שלכם.

 

מסך

באותו נושא
קידום אתרים בדרך הנכונה

האתר שלכם תקוע? אתם נכנסים, בודקים את הסטטיסטיקה אבל בסופו של דבר מגלים שכלום לא משתנה וכי אין מספיק גולשים שפונים אליכם דרך האתר? אם

קרא עוד »