חיפוש

Sananes – השאירו את עיצוב חלל הבית למומחים

עושים שיפוץ כולל? החלטתם לשנות משהו באחד החדרים בבית? נכנסתם אל הבית החדש שלכם ועכשיו אתם רוצים לעצב אותו? עיצוב חלל הבית יכול לפגוש אותנו בכל מיני שלבים מסוימים בחיים. בין אם יש לכם עין לעיצוב ובין אם אתם לא מבינים מהו ההבדל בין חיפוי לבין טפט, עם סננס תוכלו להפקיד את המשימה שלכם בידיים של אנשי מקצוע מומחים לעיצוב הבית.

 

למה לא לבד?

עיצוב חלל הבית שלנו הוא אחד הדברים שיכולים להיות הכי מספיק שיש. עיצוב הבית היא עבודה לא פשוטה, שמצריכה דיוק וסבלנות, אבל התוצאה שאמורה להתקבל היא בית מעוצב, שיגרום לנו להרגיש שאנו חיים בסביבה הרבה יותר כיפית, נעימה ונוחה. בעוד שיש אנשים עם "עין" לעיצוב, ישנם כאלו שלא בקיאים או מבינים מספיק ב"איך לעצב את הבית".

עם חברת Sananes תוכלו לעצב את הבית שלכם, מבלי שתצטרכו לשבור את הראש על העיצוב. אצל סננס נמצאים מומחים שונים לעיצוב הבית, שיוכלו לסייע לכם בתכנון העיצוב. בין היתר, תוכלו להנות מהמלצות על מוצרי עיצוב שונים, כמו וילונות, פרקטים, טפטים ושטיחים.

 

מה אפשר לתכנן עבורכם?

עיצוב הבית הוא דבר שכמעט ואינו מוגבל. אם למשל אתם מתכננים לעצב רק חלל מסוים בבית, כמו חדר כלשהו או מסדרון, תוכלו להשאיר את העניין למומחים של סננס, שייעצו לכם בדבר המוצר העיצובי המתאים ביותר. חלל יכול לקבל תפנית עיצובית באמצעות מוצר אחד, כמו טפט, חיפוי לקיר ואפילו וילון חדש לחלון.

גם כאשר מדובר על עיצוב רחב יותר, כמו למשל כאשר מעצבים בית חדש או שמבצעים שיפוץ בבית, ניתן עדיין להתייעץ עם המומחים של סננס ולהבין מהם הצעדים העיצוביים או המוצרים העיצוביים שיתאימו עבורכם. כאשר בוחרים כמה מוצרים עיצוביים, כמו המוצרים שהזכרנו מקודם, וכולם מיועדים לאותו החלל, חשוב שתהיה התאמה בין המוצרים השונים, על מנת שהעיצוב יהיה מאוזן ונוח בעין.

 

כדאי להתרשם

כדאי לכם להגיע אל אולמות התצוגה של סננס, לא רק כדי לשמוע מהמומחים השונים. באולמות התצוגה תוכלו לראות את המוצרים השונים שהחברה מוכרת ולהתרשם בעצמכם. אומרים שאין כמו מראה עיניים, והדבר הזה נכון כפליים בכל הקשור לבחירת מוצרי עיצוב.

 

עם ניסיון לא מתווכחים

חברת סננס פעולת כבר במשך שנים בתחום העיצוב לבית. החברה, שנוסדה בשנת 1977, מייבאת מוצרי עיצוב שונים ואיכותיים לחלל הבית. הלקוחות של החברה מגוונים, ומעידים על היכולות של החברה לספק שירותים ומוצרים לגורמים שונים: מעצבי פנים, אדריכלים, חברות בניה וגם לקוחות פרטיים כמובן.

הניסיון וההיצע המגוון של החברה מאפשרים ללקוחות ליהנות משלל פתרונות לעיצוב חלל הבית, תחת קורת גג אחד. הנוחות עם סננס מגיעה למקסימום כתוצאה מכך, ומאפשרת ללקוחות גם להיעזר במומחים וגם להשיג את כל המוצרים העיצוביים שהם זקוקים להם.

Sananes עיצוב הבית

באותו נושא
סלון מעוצב
טיפים לעיצוב פנים לסלון

עיצוב הסלון עשויה להיות מטלה מורכבת עבור אנשים רבים. שכן, אף אחד מאתנו לא למד עיצוב במהלך הלימודים בבית הספר או בתיכון. מדובר במידע שנרכש

קרא עוד »
חלון פתוח
מהו חלון באוהאוס

באוהאוס הוא סגנון אדריכלי ועיצובי המתאפיין בפשטות, קווים ישרים ונקיים. הבאוהאוס היה סגנון העיצוב השולט ברחבי העולם משנות ה- 30 ועד שנות ה – 60

קרא עוד »