חיפוש

5 יתרונות להדברה ירוקה

כאשר תתקלו במזיקים שונים בבית שלכם או מסביבו, הדבר הראשון שכנראה תרצו לעשות יהיה לסלק אותם ובהקדם האפשרי.

לשם כך, תצטרכו לרוב להזמין הדברה ייעודית לסוג המזיק שנמצא אצלכם.

בעבר, חומר ההדברה בו השתמשו היה רעיל מאוד ומסוג אחד בלבד.

כיום, לאט לאט נכנס לשוק השימוש במה שנקרא הדברה ירוקה.

יש להבין כי המושג הדברה ירוקה כולל בתוכו מספר רב של אפשרויות הדברה, ביניהן: שיטות הדברה ביולוגית, מתן פיתיונות המכילים רעל, שימוש החומרים כימיים עם אחוזי רעל נמוכים ועוד.

 

יתרונות ההדברה הירוקה

שמירה על הסביבה 

בשנים האחרונות עלתה מאוד המודעות לשמירה על איכות הסביבה, דבר זה גרם לכך שאם בעבר היה ניתן להשתמש בחומרים הגורמים הרס לטבע, כיום יש נטייה ומודעות להשתמש כמה שפחות במוצרים כאלה. בהשוואה לשיטות הדברה רגילות, ההדברה הירוקה כמעט ולא פוגעת בסביבה. המשמעות היא כי לא רק שאתם לא תפגעו בטבע אלא גם במידה ויש לכם גינה משלכם סביר להניח שהצמחייה בה לא תינזק. השימוש בחומרים טבעיים שלא גורמים נזק לסביבה מהווה יתרון אדיר לשימוש בהדברה ירוקה.

 

פינוי מהבית 

בניגוד להדברה הישנה בה נאלצתם לפנות את ביתכם למספר שעות ולעיתים אף ליותר מיממה, הדברה ירוקה תאפשר לכם להישאר בבית, אפילו במהלך ההדברה עצמה, אמנם יתכן ויהיו מקרים בהם ההדברה תצטרך להיות מקיפה יותר ואז המדבירים יבקשו מכם לפנות את הדירה, אולם זה יהיה לזמן קצר משמעותית מאשר שנדרש בהדברה הישנה. דבר זה מאפשר לכם לשמור על השגרה שלכם ללא הפרעות משמעותיות.

 

יעיל וממוקד על כלל סוגי המזיקים 

יתרון משמעותי נוסף בהדברה הירוקה הוא כי היא מקיפה וקיימת לכלל סוגי המזיקים השונים, ישנו פתרון הדברה לכל סוג של מזיק ואין בעיה להשתמש בה על אותם המזיקים ולהיפטר מהם. אמנם, חומרי ההדברה הירוקה הם אורגנים והיו שהטילו ספק ביעילות שלהם, אולם הדברה זו הוכיחה את עצמה פעמים רבות והיא פועלת מצוין על המזיקים השונים. תוכלו לקרוא עוד על הדברה ירוקה במודיעין.

 

בריאות המשפחה 

חומרים כימיים עלולים לפגוע בבריאות המשפחה במידה ונחשפים אליהם לאורך זמן ולעיתים אף ללא מודעות. חומרים ירוקים מאפשרים להיפטר מהמזיקים ולשמור על הבריאות גם יחד.

 

בריאות חיות המחמד 

סיבה נוספת וחשובה לא פחות שבעקבותיה רבים מעדיפים לבחור בשיטת ההדברה הירוקה קשורה לחיות המחמד אותן אתם מגדלים בבית. במידה ויש לכם חיית מחמד אתם בטח יודעים כמה אחריות נדרשת מכם בשמירה על בריאות החיה. לחיות יש רגישות אפילו גדולה יותר לחומרי ההדברה הכימיים מאשר לבני אדם, הם עלולים לחלות ואף למות כתוצאה מחשיפה לחומרי ההדברה. לכן, כדי למנוע מקרים כאלו של הרעלת בעל החיים מומלץ לבחור בהדברה ירוקה.

.

מדביר מקצועי

באותו נושא
מלכודת
מדביר בתל אביב

קיץ, חום ולחות אלו רק חלק מהסימנים לכך שהגיע עונת ה"שמישהו יהרוג אותו!" התל אביבית. אם יצא לכם להסתובב ברחבי תל אביב במהלך הקיץ, אתם

קרא עוד »